Поділитись:

Чи доживемо ми до ідеальних європейських доріг, якими не скачуть олені?

Вівторок, 19 вересня 2017, 07:40

Трапляється так, що ми мимоволі стаємо свідками чужої розмови. От і мене ситуація зробила "вухом" бесіди чоловіків, які розповідали водію маршрутки про подорожі в Європі.

Щоб Ви собі уявляли, розмова почалася після фрази "Коли вже тут ямку залатають, тиждень не можуть цього зробити?", яку промовив водій, не встигнувши від'їхати від автостанції Луцька. І тут розмову підхопили хлопці, які вже бачили Європу.

"Їхали ми по автобану, дорогами Франції, Швейцарії, Польщі, там ідеальна дорога. Навіть з кожної сторони є загорожі, аби тварини не могли на проїжджу частину вибігти. А де-не-де навіть спеціальні містки є, щоб тваринки на інший бік через них переходити. Там не те, що дбають про людей, там і про тварин піклуються", - розповів юнак.

Тим часом на нашій українській дорозі збоку біля таблички "Тваринний світ – багатство України" валялася роздерта шина, про яку ніхто "не попіклувався". Їдемо далі.

Інший юнак вразив водія своїм спічем: "Там у горі була дорога. Прямісінько в горі – "пробурили" кілометр, аби можна було проїхати. Дивувало і те, що ми бачили, як в Європі здирали й без того ідеальний асфальт, і аби його покращити клали бетонні плити. Це вже навічно".

А ми продовжували їхати волинськими просторами дорогою, що ділили разом із кіньми, які тягнули вози.

І тут водій сказав геніальну і водночас філософську фразу: "Я вже певно не доживу до того часу, щоб ось така європейська дорога тут була". Проте подібну відповідь почув і від хлопців.

То коли ж ми отримаємо гарну дорогу? Коли ми побачимо, куди діваються державні кошти? Чому ми "губимо" шини на наших заасфальтованих дорогах? І чому та Європа від нас так далеко? Чи ми такі далекі від неї?, - фотографуйте, саме так виглядає ряд риторичних запитань в українських реаліях. А поки ми на них шукатимемо відповіді, десь там у Франції прекрасний олень перебігатиме місточок, який заасфальтований краще, ніж уся дорога України.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 листопада 2019
06 листопада 2019
30 жовтня 2019
29 жовтня 2019
27 жовтня 2019
22 жовтня 2019
21 жовтня 2019
18 жовтня 2019
17 жовтня 2019
11 жовтня 2019
08 жовтня 2019
07 жовтня 2019