Поділитись:

Волинський підприємець-деревообробник отримав орден «За заслуги» від Президента

Вівторок, 08 грудня 2015, 20:00

Президент України відзначив державною нагородою керівника деревообробного підприємства "ДОФ Арбо" і за сумісництвом депутата Волинської обласної ради Анатолія Бусько з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Окрім волинського підприємця нагороди отримали й інші депутати місцевих рад, повідомляє видання Таблоїд Волині.

43-річний Анатолій Бусько був обраний від партії "Батьківщина" у місті Камені-Каширському та прилеглих селах. Депутат проживає поруч із райцентром у селі Підцир'я і є засновником та керівником ТзОВ "ДОФ Арбо". Підприємство працює у деревообробній галузі і є успішним переможцем численних державних тендерів на вирубку лісу.

У попередньому скликанні Анатолій Бусько був депутатом Камінь-Каширської районної ради. Крім того, чоловік відомий як постійний меценат спортивних та інших масових заходів, які проводяться у районі, а також – не менш активно підтримує волонтерський рух.

До слова, відзнакою Президента України – орденом "За заслуги" нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в різних сферах діяльності. Цей орден має три ступені, нагородження здійснюється послідовно, починаючи з III ступеня.

Надрукувати
мітки:
коментарів