Поділитись:

Україна може увійти в ТОП-40 рейтингу Doing Business, - Гройсман

Четвер, 21 вересня 2017, 18:04

Україна має всі можливості в середньостроковій перспективі увійти до ТОП-40 країн рейтингу Всесвітнього банку Doing Business і запровадити розумні регуляції, які дозволять наростити сектор малого й середнього підприємництва в економіці і зробити його потужною точкою росту.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, – повідомляє "Урядовий портал".

Глава Уряду взяв участь у відкритті нової он-лайн платформи спілкування та взаємодії влади й бізнесу, яка дозволяє швидко розпочати власну справу за 15 напрямками, причому здебільшого в галузі малого й середнього підприємництва – від ресторану до приватного дитячого садка й кабінету сімейного лікаря. Платформа представлена в Києві і до неї долучилися три українські міста - Миколаїв, Чернівці й Вінниця.

"У нас є величезне завдання з точки зору розвитку національної економіки. І воно буде виконано, в тому числі, тоді, коли ми розвиватимемо малий й середній бізнес, коли започаткувати власну справу буде легко й прозоро", - сказав Володимир Гройсман.

Наразі вже скасовані понад 360 безпідставних та безглуздих регуляцій, натомість розроблені законопроекти, ухвалення яких дозволить покращити умови ведення бізнесу в Україні.

"Впевнений, що регуляція в державі має бути розумна, а дерегуляція – помірна. І все має бути направлене на забезпечення якості ведення бізнесу", - сказав Прем'єр-міністр.

При цьому він сказав, що проблеми у підприємців існують, і стосуються вони підключення до мереж, виділення земель тощо.

"Такі проблеми, але там, де місцева влада відповідальна, де запроваджені прозорі й зрозумілі правила гри, там ми бачимо розвиток. І про такі практики маємо говорити й приводити приклади, - сказав Глава Уряду. - Ми можемо і маємо все, аби зробити бізнес успішним і посилити свої позиції в рейтингу Doing Business – увійти до ТОП-40 країн рейтингу. Це реальність".

Надрукувати
мітки:
коментарів