Поділитись:

Фахівці назвали найбезпечніший браузер

Вівторок, 26 вересня 2017, 21:24

Фахівці з команди Google Project Zero перевірили п'ять найбільш популярних браузерів на кількість помилок в інтерфейсі DOM.

За результатами перевірки, найбільше вразливостей було виявлено в Safari, а ось найменше – в Chrome, – інформує "Слово і Діло", посилаючись на Google Project Zero,

Тестування проводилося за допомогою утиліти Domato, яка передає досліджуваному додатку випадковий набір даних і аналізує аномалії вихідних даних. Domato тестує DOM-движки - компоненти браузера, які читають HTML-код і організують його в DOM.

Відзначається, що за допомогою утиліти Domato виявили приблизно однакову кількість багів в Chrome, Firefox, Internet Explorer і Edge, але набагато більше багів в Safari.

Google повідомила про знайдені помилки розробникам кожного з браузерів і надала їм копії Domato, щоб кожен міг самостійно виконати більш великі тести своїх продуктів. Вихідний код програми Domato також опублікували на GitHub.

На початку вересня НВ повідомляло, що Йон фон Течнер, який розробив браузери Opera і Vivaldi, виступив зі звинуваченнями на адресу пошуковика Google. Це сталося після того, як рекламні кампанії Vivaldi на платформі Google AdWords виявилися заблоковані без попередження.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 лютого 2019
15:12
09:15
21 лютого 2019