Поділитись:

На Волині працювали лізингові компанії-аферисти

Середа, 09 грудня 2015, 10:06

Працівники проуратури виявили шахраїв, які начебто продавали у лізинг сільськогосподарську техніку.

У результаті обшуків приміщень лізингових компаній правоохоронці виявили і вилучили обладнання, бланки фіктивних договорів фінансового лізингу та печатки, за допомогою яких шахраї буцімто продавали сільськогосподарську техніку за мізерними цінами.

З'ясувалося, що жертвами шахраїв стали не лише волиняни, а й мешканці інших регіонів України, повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області. Хоча багато з них за допомогою до правоохоронців чомусь не звернулися.

Працівники псевдолізингових компаній повідомляли, часто за допомогою інтернету, потенційним клієнтам неправдиву інформацію про низьку вартість сільськогосподарської техніки. Таким чином шахраї спонукали громадян до укладення фіктивних договорів фінансового лізингу та необхідності перерахування грошових коштів в якості авансу. Після цього зловмисники підробляли договори, змінюючи вартість транспортних засобів.

Громадяни ж, перерахувавши на рахунки компаній гроші, техніки так і не дочекалися, запевняє прес-служба прокуратури області, додаючи, що досудове розслідування у цій справі триває.

Надрукувати
мітки:
коментарів