Поділитись:

Vodafone активував технологію HD-Voice у Луцьку

Вівторок, 23 лютого 2016, 19:41

Vodafone поліпшив якість передачі голосу ще в семи містах України. Технологія HD-Voice, яка робить можливою високоякісну передачу голосу, тепер впроваджена і в 2G мережах і в Луцьку.

HD-Voice вже доступний в 19 містах України, де запущені мережі 3G, а також в 2G мережах в обласних центрах Київської, Чернігівської, Харківської, Сумської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Вінницької, Івано-Франківської, Чернівецької і Волинської областей, інформує РБК-Україна.

Vodafone Україна обслуговує в 3G не тільки інтернет-трафік, але й дзвінки, оскільки використовує для надання 3G послуг всі три несучі частоти. В цілому за минулий місяць абоненти Vodafone проговорили в 3G 27 мільйонів годин.

При цьому обриви голосових з'єднань в мережі 3G Vodafone Україна не перевищують 0,14%, що не тільки відповідає світовим стандартам якості групи Vodafone, але навіть перевищує встановлені еталонні показники.

Стабільність роботи мережі забезпечує застосування європейського досвіду запуску 3G. Компанія встановлює обладнання не тільки на існуючі базові станції, а й будує додаткові базові станції. В середньому, для формування 3G покриття оператор використовує в 1,5 рази більше базових станцій, ніж працює в 2G покритті. Це дозволяє забезпечити суцільне покриття міст і безперебійну роботу мережі.

Застосування технології HD Voice забезпечує високу якість звуку при розмовах по мобільному телефону. Технологія, яка дослівно перекладається як "голос високої чіткості", дозволяє передавати мову чітко, що особливо важливо в галасливих місцях, і точно, що робить спілкування по телефону схожим на спілкування при особистій зустрічі.

Покращена якість передачі голосу можлива завдяки обробці більш широкого діапазону звукових хвиль, які набагато ближче до діапазону, що сприймається людським вухом. На практиці співрозмовники, які користуються HD-Voice, чують мову більш чітко, а тембр голосу передається практично без спотворень. Для того, щоб здійснювати дзвінки в форматі HD-Voice, жодних налаштувань на телефонах проводити не потрібно – технологія працює автоматично, її підтримують, як правило, усі сучасні телефони.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 лютого 2019
15:12
09:15
21 лютого 2019
20:00