Поділитись:

Компанія покійного Єремеєва виграла тендер на продаж дизпалива "Укрзалізниці"

Вівторок, 23 лютого 2016, 12:05
1176
0
0
0

Фірма з групи покійного Ігоря Єремеєва запропонувала "Укрзалізниці" найдешевший дизель на 1,4 мільярди, щоправда залишивши за собою можливість підняти ціну.

ТОВ "ВОГ аеро джет" подало найдешевші пропозиції на тендер "Центру забезпечення виробництва" "Укрзалізниці" із постачання дизельного палива у 2016 році, розкриття з якого відбулось 19 лютого. Про це пише видання Наші Гроші.

"Вог аеро джету" запропонувала 100 тисяч тонн дизпалива за 1,40 мільярда гривень. Решта конкурентів пропонувала паливо на 5–10 % дорожче.

Окрім компанії покійного Єремеєва заявки також подавали ПАТ "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта"", ТОВ "Торговий дім "Сокар Україна", ТОВ "Елемент Нафта", ПП "ОККО-бізнес контракт", ТОВ "Ольміра" та ТОВ "Дніпрозбуд".

Пропозиція "ВОГ аеро джету" виявилась майже на 0,8 мільярда гривень дешевшою від очікуваної вартості тендеру у розмірі 2,2 мільярда гривень.

Також ціна 13 960 гривень за тонну на дизпаливо від ВОГу є нижчою від існуючих гуртових цін, які зараз за даними Oilnews знаходяться на рівні 15 320 гривень за тонну.

Разом з тим, у подальшому замовник і постачальник можуть укладати додаткові угоди на збільшення ціни палива на 10 % у випадку зміни ринкової кон'юнктури. Для підвищення ціни буде достатньо, аби постачальник паливо надав відповідну довідку від якихось консалтингових компаній на кшталт "Держзовнішінформу".

У 2015 році "Укрзалізничпостач" намагався ввести норму про прив'язку закупівельної ціни дизпалива до котирувань світових цін на дизель у системі Platts та валютного курсу. Оскільки більша частина палива в Україні є імпортованою. Однак через оскарження низки компаній цю норму було скасовано. Останнього разу оскарження в АМКУ виграло ТОВ "Дайджест груп", яке виявилось дилером компанії "Вог трейдинг", що і є засновником ТОВ "Вог Аеро Джет".

У "Центрі забезпечення виробництва" з цього приводу заявили про намір повернутись до прив'язки паливних цін до системи Platts.

"Відповідну пропозицію ми вже направили до Мінінфраструктури та правління "Укрзалізниці", – зазначив начальник Філії "ЦЗВ" Данило Мізін.

Разом з тим "ЦЗВ" оголосив ще два тендери на постачання дизпалива на очікувану суму 1,08 гривень кожен. Розкриття пропозицій призначено на 10 і 15 березня. При цьому у тендерних умовах немає жодної прив'язки до системи Platts.

Нагадаємо, ТОВ "Вог Аеро Джет" з групи покійного Ігоря Єремєєва почало вигравати державні тендери наприкінці 2013 року. За ці півтора роки фірма отримала замовлень на 7,62 мільярда гривень, ставши другим найбільшим постачальником "Укрзалізниці" за останні вісім років після фірми "Укрпостач-нафтотрейд" також з групи Єремєєва. Загалом ж різні фірми Єремєєва за п'ять років отримали підряди "Укрзалізниці" на 18,52 мільярда гривень. Навіть донецькі компанії за часів Януковича не наблизились до показника навіть 5 мільярдів гривень.

У 2015 році компанія "ОККО" намагалася порушити монополію групи Єремєєва, вигравши тендер залізничників на поставку палива за цінами, прив'язаними до світових котирувань та валютного курсу. Однак вже через кілька днів після відхилення заявки "Вогу" на користь "ОККО", стало відомо про критичну ситуацію із дизпаливом від Єрємєєва – у залізничників залишились мізерні запаси і вони домовились про продовження поставок "ВОГу". А поставки від "ОККО" згодом блокувались у судах вищезгаданим дилером "ВОГу" – фірмою "Дайджест груп".

1176
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
16 листопада 2018
01 листопада 2018
17 вересня 2018
14 серпня 2018
10 серпня 2018
02 серпня 2018
20 липня 2018
16 липня 2018
15 червня 2018
12 червня 2018
31 травня 2018
30 травня 2018
28 травня 2018
24 травня 2018
23 травня 2018
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...