Поділитись:

Власник "Опери" вступив у батл із спеціалістом із харчового коледжу (фото)

Субота, 28 жовтня 2017, 10:30
5467
0
0
3

На "WEST RЕST FORUM 2017", який відбувався у арт-кафе "Стоп-Кадр", що знаходиться у РЦ "Adrenalin City", в п'ятницю, 27 жовтня, відомий луцький бізнесмен-ресторатор Роман Хорозов розповідав про кар'єру у ресторанній справі.

До того ж ресторатор, який провів більше 500 годин тренінгів, зачепив тему підготовки кадрів, які працюють на посадах барменів, офіціантів та адміністраторів. Бізнес-тренер переконаний, що освіти в цьому напрямку немає.

"У нас ніхто нормально не вчить, якщо і вчить, то за стандартами 62-року. А офіціантів і барменів на хорошому рівні взагалі мало хто вчить. Немає структурного підходу до залучення і навчання персоналу", - зауважив Хорзов у своєму виступі.

Натомість, присутня на форумі завідувач відділення харчових технологій Волинського коледжу НУХТ Тетяна Семенюк заперечила той факт, що освіти в цій галузі немає.

"Я вам скажу так, ми теж зараз стоїмо перед проблемою як навчати. Доступ до інформації – необмежений, проте треба вчити практики. В нас є міністерські програми, проте вони нам дають 30% часу, аби ми працювали із регіональними продуктами, інноваційними технологіями та роботодавцями. Ми завжди раді співпрацювати", - заперечила спеціаліст коледжу.

Та додала, що у закладі звертають увагу на практику, адже є свій навчальний ресторан і багато охочих студентів там її проходять. До того ж, багато роботодавців, просять у навчального закладу студентів для того, аби ті працювали. Адміністрація коледжу через такі черги за студентами навіть думає, аби від цього мати 50-відсоткову матеріальну користь.

"Я хочу зараз бути ректором. Я зрозумів, у кого гроші є", - жартома відповів Роман Хорзов.

Проте наполягав на тому, що освіта працівників ресторанної сфери існує тільки на папері. Все навчання відбувається за старими програмами і тільки ті 30% надають нормальні знання.

"Це те ж саме, якби я пішов на фізкультурний факультет, а мені б казали: "Правильно, Ромчик, стрибати на одній нозі – так високо", а приходять ці 30% і кажуть: "Ти що? На обох вище!". А людина виходить з пар і каже: "Слухай, то як правильно, на правій чи на двох?". То так і у вас виходить, розумієте, немає системи. Її немає тому, що немає кадрів, які пройшли би шлях не теоретичний, а практичний. Просиділи би, посивіли, коли немає чим заплатити зарплату. Коли немає когось – вийшов сам посуд помив декілька разів, кальянчиків декілька розкурив і виніс, бо кальянщика нема. А потім прийшов і вчиш людей. Тоді я це розумію! А в нас виходить більше теорії і люди приходять "сирі" – я працюю з вашим "матеріалом". Вони після вас приходять до нас і ми їх вчимо", - підсумував дискусію бізнес-ресторатор.

Довідково: нині Роман Хорзов є керівником і співзасновником таких закладів: піцерії "Дядя Pizza", кафе "Львівський штрудель" та відпочинкового комплексу "OPERA", "Ротонда".

5467
0
0
Надрукувати
мітки:
3 коментарів
Юродивий
28.10.2017 16:03

У нас вся вища освіта заради папірця.

3
1
Юля
03.11.2017 19:22

Ага... І після коледжів кухарі в першу чергу що роблять то собі пальці ріжуть замість овочів, бо перший раз нормальний ніж в руки взяли... І кухоними комбайнами користуватись не вміють, і шо таке сан піни чи гігієна особиста не чули...

0
0
Роман Хорзов
11.11.2017 17:27

Повне відео виступу: https://youtu.be/1vjOG3YJVyk

0
0
13:00
16 листопада 2018
20:00
15 листопада 2018
14 листопада 2018
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...