Поділитись:

Що не так із велосипедними доріжками у Луцьку (відео)

Неділя, 29 жовтня 2017, 21:00

Велосипедні доріжки у Луцьку є, але вони між собою не пов'язані, як у розвинутих країнах.

Про це говорили у п'ятницю, 27 жовтня, під час прямого ефіру суспільно-політичного ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" на телеканалі "Нова Волинь".

Начальник департаменту ЖКГ Луцької міської ради Юрій Крась відзначив, що при проведенні капітального ремонту вулиць, вони передбачають велосипедні доріжки, якщо це дозволяє зробити ширина тротуару.

Ведуча програми Галина Падалко зауважила, що луцькі велосипедні доріжки зроблені недосконало. На її думку, вони погано відділені від пішоходів.

"Я часто користуюся велосипедом і діти не знають, що туди заходи не можна та вибігають", – сказала вона

У відповідь посадовець підкреслив, що це проблема менталітету.

"Пройдуть роки, поки свідомість людей зміниться. В Європі можна отримати підзатильника, якщо зайти на доріжку, передбачену для велосипедистів", – зауважив він.

Своєю чергою, режисер та громадський активіст Сергій Шараєвський переконаний, що проблема в іншому.

"Будь-яка влада до вирішення проблем підходить політично. Все робиться для того, щоб просто показати, що щось робиться. Але немає логіки роботи. Наші велодоріжки не пов'язані між собою, це не інфраструктура, це просто "вкидування" чогось хорошого. От ми зробили і радуйтеся.", – сказав він.

Натомість Юрій Крась зазначив, що для системності не вистачає коштів.

"Поки-що, вони не можуть бути "зв'язаними" між собою. Ми не можемо за один рік виконати все, бо це впирається у фінанси. Від початку ми планували зробити кільце велодоріжок за маршрутом тролейбуса №15. Зараз ми частково впровадили це на Молоді, Відродження, Соборності", – резюмував він.

Обговорення велосипедних доріжок, переглядайте з 18 хвилини 10 секунди відео.

Надрукувати
мітки:
коментарів