Поділитись:

У Луцькраді скаржаться на голів ОСББ

Вівторок, 31 жовтня 2017, 09:05

Працівники групи оперативного реагування Луцької міської ради не завжди можуть зв'язатися із головами об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

"Деякі голови просто не беруть слухавку", – зазначила під час оперативної наради директор департаменту Центр надання адміністративних послуг Лариса Карп'як.

Лучани, яких обслуговує ОСББ, телефонують на гарячу лінію міської ради. Упродовж останнього тижня надійшов 41 дзвінок від таких мешканців. Вони стосувалися відсутності електроенергії, опалення, холодної та гарячої води, затоплення квартир та підвальних приміщень, проведення перепланування в квартирі.

Нарікання на голів новостворених ОСББ лунали і від керівника ДКП "Луцьктепло" Валентини Малютіної. Вона зазначила, що керівники об'єднань не завжди розуміють своєї відповідальності за збереження внутрішньобудинкових мереж. Тож на цьому тижні відбудеться спільна нарада між представниками міськради та головами ОСББ щодо цих питань, – повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Луцькради Юрій Крась.

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 квітня 2019
20:00
10:00
23 квітня 2019