Поділитись:

На школу № 27 у Луцьку треба ще 40 мільйонів гривень (фото)

Вівторок, 31 жовтня 2017, 15:56

Депутати Луцької міської ради перевірили, як триває будівництво ЗОШ №27 у 55-му мікрорайоні та побачили увесь комплекс виконаних робіт.

Депутати оглянули відремонтовані коридори, навчальні класи, гурткові, актовий зал на 216 посадочних місць, бібліотеку, медичний блок, харчоблок, 25-метровий басейн та інші приміщення. Зараз у школі тривають внутрішньо-оздоблювальні роботи, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

У школі також встановлені два пасажирські ліфти. Та про здачу в експлуатацію ще не йдеться, адже не побудований спортзал. Окрім цього, є значна потреба у коштах на матеріально-технічне оснащення школи.

Директор ТзОВ "Житлобуд-2" Леонід Стефанович поінформував про зроблене, зауваживши, що у школі необхідно запустити централізоване опалення. Середня вартість опалення становитиме приблизно 100 тисяч гривень на місяць.

Радник міського голови, депутат Ігор Поліщук розповів, що аби повністю здати об'єкт, необхідно близько 40 мільйонів гривень.

"Ми будемо звертатися до центральних органів виконавчої влади, до Прем'єр-Міністра України Володимира Гройсмана, до народних депутатів України, обраних від Луцька та від Волинської області, аби вони допомогли отримати фінансування із держбюджету. З міського бюджету було виділено 20 млн грн на добудову школи, але 10 із них спрямували на ремонт дороги на вулиці Липинського", – проінформував він.

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2019
15:00
25 червня 2019