Поділитись:

У пологовому будинку Луцька з'явився новий інкубатор для новонароджених (фото)

Субота, 18 листопада 2017, 09:20

У КЗ "Луцький клінічний пологовий будинок" презентували роботу нового сучасного інкубатора, придбаного цьогоріч за кошти міського бюджету.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Обладнання для новонароджених та недоношених немовлят вартістю 474 тисячі гривень придбали в результаті проведення відкритих торгів, переможцем яких стала фірма "Онкомедика" (м. Київ). Сучасний інкубатор японського виробництва оснащений спеціальним монітором, датчиками контролю температури шкіри малюка та системою контролю температури і вологості всередині інкубатора.

У відділенні інтенсивної терапії новонароджених це уже восьмий інкубатор, розроблений за новітніми технологіями, 2017-го року випуску. Але, зважаючи на те, що до Луцького клінічного пологового будинку приїздять народжувати жінки з усієї області та України, потреба в поповненні подібною апаратурою все ж залишається. Зі слів завідувача відділенням Віталія Богдановича, минулого року за допомогою інкубаторів вдалося зберегти життя 433-м малюкам, а за 9 місяців 2017-го року врятовано 292-х немовлят.

Зі слів радника міського голови Ігоря Поліщука, 2017-й рік був результативним для медичної галузі Луцька, адже упродовж року для багатьох медзакладів було придбано нову сучасну медичну апаратуру, проведено капітальні ремонти приміщень. Особливу увагу приділили саме пологовому будинку – був завершений капітальний ремонт одного з відділень, а зараз придбали сучасний інкубатор для недоношених діток.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:00
22 червня 2019
20:00
21 червня 2019