Поділитись:

У селі на Волині руйнується будинок культури

Неділя, 19 листопада 2017, 16:38

У селі Штунь, Любомльського району руйнується будинок культури.

"Мине ще кілька років і чи не найбільший в районі клуб стане руїною, – про це пише у листі завідуюча Лариса Миколаївна Гарбар. В будинку культури вона працює третій рік і стільки ж чує обіцянки щодо ремонту покрівлі. А дощ іде. З кабінету не встигаю виносити відра з водою". Інформує Район.Любомль.

Кілька років тому виготовили документацію на ремонт приміщення. Вартувала вона близько 100 тисяч гривень, потім переробили: ще додали майже 50 тисяч. Далі, кажуть, проект на експертизі. Чи є якісь строки її проведення?

ЖІнка пише, що дорога до села Замлиння, як і до Висоцька, в жахливому стані. Автобус, що возить школярів, на грані, маршрутка теж незабаром перестане їздити. Міст через Неретву ледве держиться, вже є дірка та плити зверху. На її думку, найперше "допомагають" вантажівки, якими день і ніч вивозять ліс.

"Ми не проти, хай везуть, ріжуть і насаджують, але лісгосп міг би хоч щебеню привезти, бо грейдер уже дороги не врятує.

Були в нас у минулому році народний обранець Ігор Гузь і депутат обласної ради Юрій Гупало – обіцяли допомогти, але за цей місяць вона майже знищена.

Люди доведені до відчаю. Плануємо перекрити дорогу перед селом. Може, коли вантажівки не зможуть вивозити ліс, нас нарешті почують???". - пише в листі Лариса Гарбар.

"І ще одне. Медпункт. Ми всією громадою робимо ремонт. Дякуючи депутатам, поміняли вікна. Виконуючий обов'язки старости Олександр Зінчук і землевпорядник Віктор Кец перемурували грубу й обклали плиткою. Отець Ян Бурас виділив міжкімнатні двері. За кошти жителів села поклеїли шпалери. Залишилося поміняти вхідні двері, які вже є, підлогу в коридорі (матеріали знайшли).

Та проблема в тому, що у нас немає фельдшера. Невже на Волині, де є кілька медучилищ, не знайдеться жодного випускника, який би погодився працювати у Замлинні? У нас така гарна природа, є "Екоферма", "Інтеграційний центр". А які хлопці гарні. Може б, прийшла яка дівчина-фельдшер й заміж у нас вийшла? Бо медик у селі потрібен і вдень, і вночі.", - додає вона.

Ось основні проблеми, які хвилюють мене та жителів села Замлиння. Може, цей лист прочитають ті, від кого залежить вирішення таких болючих і нагальних питань. Надіюся на допомогу".

Надрукувати
мітки:
коментарів