Поділитись:

Відроджена "Самопоміч" у Волиньраді: куди подівся Імберовський?

П'ятниця, 24 листопада 2017, 13:20

У Волинській обласній раді відродили фракцію "Самопоміч". Щоправда, у дещо скороченому складі. Місця не знайшлося колишньому очільнику "біло-зелених" в Михайлу Імберовському.

У квітні 2017 року, фракція розвалилася через вихід з неї Олексія Панасюка, Костянтина Зінкевича, Володимира Кметя та Бориса Бабійчука. Ходили чутки, що політиків позбавлять членства в партії й, можливо, відберуть їхні мандати. Проте, у четвер, 23 листопада, саме ці політики відродили її назад.

Журналіст ІА "Конкурент" Руслан Пилипчук поспілкувався з Панасюком, Зінкевичем, Бабійчуком та дізнався, що передувало "поверненню" та чому воно відбулося без участі Імберовського.

Читайте також: "ЗРАДА ТА ДИВЕРСІЯ У ВОЛИНЬРАДІ (ФОТОРЕПОРТАЖ)"

***

– Костянтине, чому відновилася фракція "Самопомочі", що цьому посприяло?

Фракція відновилася, тому що це є здоровий глузд. У фракції можна працювати набагато ефективніше та й взагалі я виступаю за командну гру, так значно простіше досягати результату.

– Яким чином відновлювали фракцію та чому це відбулося без Михайла Імберовського?

– Ми зробили крок назад, домовилися про те, як ми працюємо та всі п'ятеро погодилися з обговореними умовами. Вище керівництво партії брало у цьому безпосередню участь. Але коли настав час підписувати документи та поновлювати фракцію, Михайло чомусь відмовився.

– Тобто, фракція все ж таки повинна була налічувати п'ятьох членів, як це було на початку вашої каденції?

– Так. В нас з Імберовським конфлікту немає, є нормальний діалог. Побачимо, як буде далі.

***

– Борисе, що передувало відновленню вашої фракції?

– Через деякий час, як ми склали повноваження членів фракції, було організовано круглий стіл за участю депутатів Волиньради та партійного керівництва на чолі з Андрієм Садовим. Проаналізувавши ситуацію та причини, які підштовхнули нас до виходу, керівництво вирішило, що ми жодним чином не порушували ідеологію та принципи партії та можемо відновити нашу фракцію у тому ж складі.

– Чи планувалося вже тоді, що функція голови фракції перейде від Імберовського до вас?

– В нас затверджено положення про фракцію, в якому затверджено терміни виконання функцій голови. З якихось причин, цей пункт не виконувався, через що виникли певні непорозуміння. Коли було вирішено відновити фракцію, ми вирішили, що повноваження Імберовського також буде відновлено і він в регламентовий спосіб ці повноваження припинити та передати наступному у черзі. Я не знаю чому він вирішив відмовитися, про це потрібно у нього.

***

– Олексію, чому фракція відродилася саме таким чином?

– Це мало відбутися ще два роки тому?

– Два роки тому ви хотіли створити фракцію без участі в ній Імберовського?

– Ні. Просто керувати фракцією повинна обрана, а не призначена людина. Бориса ми обирали.

– І вам взагалі не сумно, що Імберовського не буде у вашій команді?

– Чого я маю сумувати? З ним ж все гаразд, він живий та здоровий. Ніякого суму. Головне, щоб приймалися правильні рішення, держава нарешті почала розвиватися, а люди почали гідно жити.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 серпня 2019
31 липня 2019
22 липня 2019
10 липня 2019
06 липня 2019
03 липня 2019
29 червня 2019
25 червня 2019
11 червня 2019
07 червня 2019
03 червня 2019
30 травня 2019
27 травня 2019
20 травня 2019