Поділитись:

Як на Волині виготовляють та продають у Instagram унікальний крем-мед (фото)

П'ятниця, 08 грудня 2017, 20:30

Говорити про користь натурального меду та ще й у зимовий час немає сенсу – всі знають про його властивості. Проте волинські "інстаграмери" пропонують купити крем-мед, який самі скомпонували. Такий крем, певно, став відкриттям для тих, хто навіть не здогадувався, що він може бути із цитрусовими, малиною чи какао з мигдалем.

"Конкурент" зумів довідатися із перших вуст про крем-мед, який ковельчани продають на Instagram-сторінці med.z.volyni.

СТАРТ

Ковельчанин Валерій Пархоцевич із 2013 року почав займатися бджільництвом і трапилося це зовсім раптово.

"Все почалося з мого знайомства з майбутньою дружиною. Вже тоді мій майбутній тесть, Володимир Іллюк, багато розповідав про свою велику пасіку, на той час це було близько 90 вуликів, і тоді ж я вперше побував не просто на пасіці, а ще й потрапив на викачку меду. На той час і здогадуватися не міг, що пов'яжу своє життя з бджільництвом. Мій тесть, Володимир Якович, почав займатися цією справою в 1995 році, починав із 3 вуликів, які йому передав його тесть. Завдяки своїй наполегливості і працелюбності, всі вулики, рамки і взагалі усе, що стосується пасіки, робить власноруч, а також не без допомоги його дружини і доньки, зараз він вже давно відомий пасічник, має своїх постійних клієнтів, продає мед і продукти бджільництва у Ковелі та ринках області. А мій особистий досвід почався в 2013 році", - розповів Валерій.

Та додав, що в Instagram продавати мед і крем-мед почали нещодавно. Саме у такий спосіб завзяті ковельчани показують людям чим вони дійсно займаються, як працюють, яку мають пасіку, і взагалі, наскільки цікаве життя бджіл.

СПЕЦИФІКА РОБОТИ

Нині пасіка волинян складається з двох частин.

"За однією частиною, яка знаходиться у селі Битень Ковельського району доглядає батько дружини, а за іншою, яка знаходиться в лісі біля Ковеля, доглядаю я. В Битні пасіка налічує близько 80 бджолосімей, а в лісі близько 50. Лісова пасіка у нас кочова і дозволяє перевозити бджіл до медоносів, а на одній із платформ, за допомогою яких ми кочуємо, є будиночок з лежанками, де можна відпочити прямо на вуликах з бджолами", - розповів Валерій.

Сім'я із ранньої весни і до початку осені на пасіці працює майже щодня, допомагаючи один одному.

"Мед качаємо, звісно ж, разом. Цього року зібрали мед з лісового різнотрав'я – саме він користується найбільшою популярністю. Також збирали мед із весняного різнотрав'я та ріпаку, гірчиці, гречки та соняшника", - зауважив волинянин.

Він переконаний, що одним із головних секретів успіху у бджільництві є виконання всіх робіт по догляду за пасікою вчасно, а також постійне самовдосконалення у цій справі.

"Крем-мед виготовляємо шляхом перемішування звичайного меду до кремоподібної консистенції, а вже потім додаємо смачні наповнювачі. Все у нас тільки натуральне (і мед, і наповнювачі) – саме це є основним критерієм, якого ми дотримуємось при виготовленні крем-меду. Такий продукт придумали досить давно, ще на початку XX століття, а до нас це тільки зараз, як то кажуть, дійшло", - поділився секретом ковельчанин.

РОДЗИНКА

Своєю родзинкою чоловік вважає відповідальний і чесний підхід до справи, як до бджільництва в цілому, так і до виготовлення крем-меду зокрема.

"Купуючи наш мед, ви можете бути впевнені у його натуральності і якості", - переконливо додав Валерій.

СПІВПРАЦЯ

Оскільки крем-мед ковельчани почали робити недавно, то пропозицій щодо співпраці було небагато.

Проте їхній крем-мед зараз продається в одному з магазинів Ковеля.

"Ми завжди готові до співпраці", - підкреслив волинянин.

ЦІНИ

Ціни на волинський натуральний мед та смачний крем-мед у Валерія та Володимира є досить привабливими.

"Мед у нас коштує від 100 до 140 гривень за літр, також маємо усі продукти бджільництва. Баночка крем-меду з будь-яким з наповнювачів, а їх у нас 5 (апельсин, малина, лимон з імбирем, лимон з корицею, какао з мигдалем) – 50 гривень. Також є подарункові набори – в дерев'яній коробочці – 320 грн, в круглій три баночки крем-меду – 220 грн, в сумочці 3 баночки крем-меду – 280 грн, набір в прямокутній коробці – 180 грн і набір з двома баночками крем-меду + медове мило – 160 грн", - розповів цінову політику Валерій.

Також додав, що багато замовлень уже відправили в різні куточки України і охочі жителі їх міста також частенько звертаються за солодкими подарунками.

ПРО КОНКУРЕНТІВ

"Конкуренція – це один з поштовхів до розвитку і самовдосконалення, тому ми її не боїмося, а сприймаємо як невід'ємну частину нашої справи", - лаконічно відповів волинянин.

ПЛАНИ

Чоловіки в майбутньому планують збільшувати пасіку та спрощувати деякі робочі моменти. І, звичайно ж, розширяти асортимент крем-меду.

"Саме зараз готуємо новинку – крем-мед зі смаком грейпфрута", - підсумував Валерій.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 січня 2019
10 січня 2019
16 грудня 2018
12 грудня 2018
07 грудня 2018
19 листопада 2018
18 листопада 2018
13 листопада 2018
26 жовтня 2018
20 жовтня 2018
17 жовтня 2018
10 жовтня 2018
05 жовтня 2018