Поділитись:

Від мейн-кунів до шотландців: у Луцьку відбулась виставка котиків (Фото)

Понеділок, 25 грудня 2017, 10:00

На клубній виставці котів "А-мурчик" представили чимало племінних порід.

Участь у виставці взяло 32 тварини. Про це ІА "Конкурент" 24 грудня розповіла організатор цього заходу, фелінолог Наталія Дмитрієва.

За її словами основна мета таких виставок носить просвітницький характер, щоб люди на власні очі побачили, як насправді виглядають представники тої чи тої породи котів.

Котики пережили справжіній стрес від такої кількості уваги><span class=Котики пережили справжіній стрес від такої кількості уваги

На Волині справжній бум у любителів котів займає порода "британський висловухий". Хоча сама Наталія Дмітрієва називає цю породу "непорозумінням".

"Такої породи не існує, а люди в силу свого незнання, вважають це непорозуміння за породу кота. Існує британська порода і шотландська, а це – гібрид. Тим більше, що в'язки між шотландськими і британськими тваринами заборонені ще з 2004 року", - розповіла Наталія Дмітрієва.

На виставці тварин оглядав  експерт міжнародної категорії (WCF)><span class=На виставці тварин оглядав експерт міжнародної категорії (WCF)

До слова під час виставки можна було навіть придбати породистого котика><span class=До слова під час виставки можна було навіть придбати породистого котика

Керувала виставкою та проводила племінний огляд вусанів експерт міжнародної категорії (WCF), президент ПФЦ "Пан Коцький" Тетяна Дьячук.

На виставці був і президент українського фелінологічного товариства Сергій Міненко зі Львова. Він фактично був першим хто завіз породу котів мейн-кун в Україну. До слова відвідувачі могли побачити і поспостерігати за мейн-кунами і на луцькій виставці.

Цей рудий котик фотографувався неохоче><span class=Цей рудий котик фотографувався неохоче

Білосніжний представник родини котячих><span class=Білосніжний представник родини котячих

Хоча, за словами фелінологів, в українців великою популярністю користується порода шотландських висловухих.

"Ми очікуємо, що люди проявлять інтерес до тварин і можливо спрацює просвітницький момент і люди побачать, як насправді має виглядати кіт чи кішка певної породи", - кажуть організатори.

Український левкой><span class=Український левкой

Тим часом виставку відвідало чимало дітей з батьками, а котики час від часу, тішили своїх фотографів, "позуючи" на фотокамери коли їм цього хотілось.

Кицьку звати Кицьку звати "Сніжка"

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 лютого 2019
24 січня 2019
22 січня 2019
08 січня 2019
04 грудня 2018
22 листопада 2018
20 листопада 2018
19 листопада 2018
10 листопада 2018
08 листопада 2018
02 жовтня 2018
01 жовтня 2018
11 серпня 2018
20 липня 2018
10 липня 2018