Поділитись:

У луцькому ЦНАПі – "постсвяткові" черги (відео)

Вівторок, 09 січня 2018, 12:00

Черги у луцькому ЦНАПі не продовжують зникати. У вівторок, 9 січня, біля будівлі центру вкотре зафіксували чималі черги.

Лучанка Ірина розповіла "Конкуренту", що за 2 хвилини, які вона там простояла, після дівчини назбиралося ще 10 людей. Тому, Ірина поїхала у "Паспортний центр", що на просп. Президента Грушевського. Там встигла взяти 61 номер і тепер очікує свого часу.

У ЦНАПі кажуть, що черги на найзатребуваніші послуги не вщухають, адже через зручні умови сюди їдуть не тільки з усієї Волині, а й України загалом.

Директор ЦНАПу Лариса Карп'як розповіла, чим зумовлена постсвяткова черга.

"Це є найзатребуваніша послуга, яка сьогодні надається в ЦНАПі – виготовлення біометричних документів, зокрема виготовлення біометричних документів для виїзду за кордон. Враховуючи те, що в нас, як кажуть, дуже комфортні умови створені, до нас їдуть зі всієї області та й України взагалі. Відповідно, ми надаємо перевагу першим паспортам – ID-паспортам у формі пластикової картки, який зобов'язаний мати кожен громадянин із 14 років. А всім іншим талони видаємо на виготовлення закордонних біометричних паспортів", - повідомила керівник.

Та додала, що сьогодні вже видали 120 талонів, крім того 30 талонів попереднього запису на ID-паспорти були розібрані.

"Ми сформували нашу чергу таким чином, що є можливість попереднього запису але лише на ID-паспорти. Чергу регулюємо за допомогою електронного терміналу – видаємо талони, на талоні написано, на яку годину людина отримує талон. Але обов'язково перевіряємо наявність документів, щоб не було ніяких зловживань, щоб люди не брали талончики на когось іншого. За наявності необхідних документів, видаємо талон, на якому написана година, даємо рахунки на проплату і люди вже на ту годину приходять безпосередньо для подачі документів", - розповіла Лариса Карп'як.

До того ж керівник зауважила, що навіть у суботу, 6 січня, коли центр працював до 15 години і можливо було обслужити 80 людей, охочих було вдвічі більше. І навіть сьогодні всім талонів не вистачило.

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 грудня 2018
07 грудня 2018
06 грудня 2018
05 грудня 2018
04 грудня 2018
03 грудня 2018
14:00