Поділитись:

У Луцькій міськраді хочуть змінити правила

Четвер, 10 грудня 2015, 15:10

Із пропозицією внести зміни до регламенту Луцької міської ради виступив депутат від "Народного контролю" Павло Данильчук.

Голова Волинського осередку "Народний контроль" Павло Данильчук зареєстрував проект рішення "Про затвердження Регламенту Луцької міської ради VІI скликання", який розглянуть на сесії Луцької міської ради 23 грудня, – йдеться на сторінці "Народного контролю" в мережі "Фейсбук".

Ключові нововведеннями в запропонованому проекті у регламенті Луцької міської ради: скасування акредитації представників ЗМІ, обов'язкова трансляція сесій ради на сайті міськради, прийняття рішень відкритим поіменним голосуванням з оприлюдненням на офіційному сайті ради, скасувати обмеження в часі для оголошення депутатських запитів та виступів.

При підготовці проекту рішення, зазначається на сторінці, використали напрацювання громадських експертів з Українського незалежного центру політичних досліджень та Інституту Політичної Освіти, а також врахували зміни в українському законодавстві, що стосуються діяльності місцевих рад.

Надрукувати
мітки:
коментарів