Поділитись:

300 волинських гірників відправилися блокувати Ягодинську митницю

П'ятниця, 11 грудня 2015, 09:26

Гірники шахт Нововолинська, які ще на початку тижня попереджали владу про блокування митниці в Ягодині, так і не дочекались жодних позитивних рішень щодо своїх вимог.

Тому сьогодні, 11 грудня, гірники розпочнуть блокувати митний перехід, чого б це їм не вартувало, – повідомляє портал Страйк.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

"300 гірників із шахт Нововолинська завтра вийдуть на безстрокове пікетування митного переходу Ягодин. Шахтарі налаштовані досить рішуче. Вони вже заявили, що якщо буде заблоковано транспорт, який вони орендували для акції, то підуть до переходу пішки. Гірники готові йти 100 км. Польські журналісти вже намагаються попередити своїх громадян про акцію, щоб ті були готові до незручностей під час подорожі в Україну. Гірники ж не хочуть не створювати незручності українцям й іноземним громадянам. Вони намагаються привернути увагу до фактів корупції у галузі та цинічного ставлення органів влади не тільки до гірників, а й я до всього трудового люду. У всьому світі шахтарі завжди ставали на захист інвалідів, освітян, медиків й інших трудівників.", – написав Волинець.

Раніше наше видання повідомляло про те, що мітингарі 8 грудня прийняли рішення розпочати акцію протесту на Ягодині. Основна причина акції – невиплата заробітної плати, відсутність фінансування на 2016 рік.

Надрукувати
мітки:
коментарів