Поділитись:

Зниження мита на вживані авто «поховає» український автопром, - корпорація «Богдан»

П'ятниця, 11 грудня 2015, 10:05

У разі прийняття Верховною Радою проекту закону про скасування акцизного податку на імпорт вживаних авто (№3251), на ринок нових автомобілів в Україні чекає обвал в десятки разів.

Щодо відновлення роботи автоскладальних заводів, то на цьому можна поставити хрест, - йдеться на сайті корпорації "Богдан".

"При збереженні діючих ставок мит та акцизів на імпорт автомобілів, ми прогнозуємо невелике зростання ринку нових авто до 52 тисяч одиниць, а відновлення автовиробництва в країні можливе вже з 2017 року", - зазначив директор департаменту маркетингу корпорації "Богдан" Михайло Сокол.

За його словами, поки лінії з виробництва легкових авто законсервовані, фахівці заводу працюють над розробкою та виробництвом спеціалізованої техніки яка могла би бути використана військовими в зоні проведення АТО.

"Найголовніше сьогодні зберегти підприємство та висококласних фахівців переорієнтувавши виробництво в очікуванні позитивних змін на ринку",- додав він.

Як підкреслив директор Автомобільного заводу "Богдан" (м. Черкаси) Владислав Сопіт, сьогодні завод готовий до серійного виробництва багатофункціональних броньованих авто підвищеної прохідності Барс, повнопривідних рамних авто для перевезення особового складу і вантажу, а також автомобілів швидкої допомоги підвищеної прохідності.

Автомобілі вже готові до серійного виробництва. На заводі чекають на замовлення від Міністерства оборони України.

Надрукувати
мітки:
коментарів