Поділитись:

У Маневицькому лісгоспі не стихають скандали

П'ятниця, 11 грудня 2015, 12:00

Місцеві ЗМІ повідомляють, що директор Маневицького лісгоспу Володимир Радіон купив легковий автомобіль за півмільйона гривень для патрулювання та охорони лісових масивів.

Повідомлення про те, що директор лісництва Володимир Радіон придбав легковий автомобіль Hyundai Elantra за 503 тисячі гривень написав місцевий депутат Павло Данильчук у мережі Фейсбук, – інформує Волинське Агентство Розслідувань.

Депутат, аналізуючи "деякі документи про зловживання" в Маневицькому лісгоспі, які "потрапили до рук", заявляє про здійснення порушень в закупівлях основних засобів для господарства. Ці засоби, вважає Данильчук, закуплялися у фіктивних фірмах, до яких має причетність "колишній одіозний головний лісівник області" Богдан Колісник.

Також, заявляє депутат міськради, протягом січня-серпня 2015 року Маневицьке лісове господарство витратило 5,2 мільйони гривень, зазначаючи, що за цілий 2014 рік лісгосп потратив 2,6 мільйона гривень.

Насамкінець, Данильчук ставить запитання до керівника Волинського лісгоспу Олександра Кватирка і подає своє бачення ситуації, що склалася.

"А де ж реакція тимчасово-виконуючого обов'язки керівника обласного управління лісового господарства Олександра Кватирка? Який обіцяв зміни в лісовій галузі області. Чи може то певний "договорняк" із маневицьким лісником Радіоном? Як по-іншому розуміти відсутність реакції на ці зловживання? Чи може так його боїтесь?" – запитує депутат міськради.

Раніше ділове видання Волині "Конкурент" повідомляло про акцію-протест в Києві проти призначення на посаду керівника Волинського лісгоспу Олександра Кватирка. Також, за інформацією місцевих ЗМІ, деяким працівникам Маневицького лісгоспу погрожували звільненням, якщо ті не віддадуть свій голос на підтримку нинішнього виконувача обов'язків керівника лісового господарства Волині.

Надрукувати
мітки:
коментарів