Поділитись:

У Луцьку школи йдуть на карантин

Понеділок, 05 лютого 2018, 13:45

У школах Луцька через значну кількість учнів, хворих на грип або гостру респіраторну вірусну інфекцію, запроваджують карантин.

Керівниця управління освіти міської ради Зіновія Лещенко повідомила, що в деяких школах йдуть на карантин лише окремі класи. Більшість навчальних закладів запроваджують карантин на тиждень: із 5–6 до 9 лютого, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Відзавтра на карантині ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2, гімназія № 4 імені Модеста Левицького та ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11. У спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів № 1 карантин запроваджують у двох класах. У загальноосвітній школі І–ІІ ступенів № 10, своєю чергою, на карантин поки йдуть тільки учні початкових класів.

Як зазначила Зіновія Лещенко, список шкіл, які також запровадять карантин, може поповнитися й новими закладами, залежно від ситуації.

Директор гімназії № 4 імені Модеста Левицького Олександр Мишковець розповів, що сьогодні в школі ще триває навчальний процес, а карантин оголошено із 6 лютого. Таке рішення було ухвалено у зв'язку зі значною кількістю хворих учнів. Так, станом на сьогодні в гімназії на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію захворіли 485 учнів, що становить 36 % від загальної кількості дітей.

"Ще в п′ятницю було менше 30 % хворих дітей. Ми думали, що за вихідні дні частина учнів видужає, але, на жаль, захворіло ще більше. У дітей, які прийшли до школи, теж почали з'являтися симптоми хвороби. Тож, аби не допустити масовості захворювання, прийняли рішення про запровадження карантину", – зазначив Олександр Мишковець.

Зі слів директора спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5 Валерія Півницького, у закладі – близько 20 % хворих дітей.

"На підставі санітарних норм із 5 до 9 лютого школу закрито на карантин", – сказав Валерій Півницький.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 грудня 2018
10:00