Поділитись:

Скільки коштуватиме посилення охорони Луцькради

Вівторок, 06 лютого 2018, 17:10

Виконувач обов'язків міського голови Григорій Пустовіт 4 січня видав розпорядження, відповідно до якого у Луцькій міській раді посилять пропускний режим та підвищать рівень безпеки.

Зокрема, з 1 березня на посту відповідального чергового встановлять обладнання та технічні засоби системи керування і управління доступом. Інші технічні засоби безпеки та керування доступом в будівлях міської ради встановлять на вулиці Богдана Хмельницького, 17, 19, 21. До 1 лютого така система пройде тестування.

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич зазначав, що таких заходів "вимагає оперативна обстановка".

ІА "Конкурент" подав інформаційний запит до Луцької міської ради, аби дізнатися, скільки коштів необхідно для реалізації цих задумів.

У мерії на час отримання відповіді (5 лютого 2018 року) повідомили, що загальний обсяг видатків не визначений. Частково для реалізації заходів використають технічні засоби, придбані у 2016-2017 роках. Зокрема, обладнання системи відеонагляду, сигналізації, електронного обліку робочого часу, а також побутовий металодетектор, телефонні апарати та пластикові електронні картки.

"Загальна вартість технічних засобів та обладнання, що встановлюється на посту відповідального чергового у будівлі по вулиці Богдана Хмельницького, 19 становить орієнтовано 106 тисяч гривень з урахуванням ПДВ. До цієї суми також входять доставка, монтаж, підключення, діагностика, інтегрування в загальну систему електронного обліку робочого часу, а також технічна підтримка та навчання персоналу", - йдеться у відповіді.

У міській раді також повідомили, що обладнання придбане за цінами виробника.

Надрукувати
мітки:
коментарів