Поділитись:

Екс-гравці «Волині» - у ТОП-10 найбагатших спортсменів України

П'ятниця, 11 грудня 2015, 11:43

Газета "Сегодня" назвала ТОП-10 українських спортсменів, які за рік заробили найбільше грошей. Бокс, футбол та баскетбол – види спорту, які приносять найбільші заробітки українцям.

Вихованці Віталія КварцяногоМарко Девич та Євген Хачеріді ділять 5-6 місця. Вони пройшли горнило "Волині" і, мабуть, саме завдяки нашій команді "вибились у люди".

Отож, очолює рейтинг з 35 мільйонами доларів Володимир Кличко. На другій позиції з 4,4 мільйонами доларів – півзахисник київського "Динамо" Андрій Ярмоленко.

Замикає трійку багатіїв у спорті гравець клубу НБА Фінікс – Олексій Лень, в якого 3,7 мільйона доларів. На четвертій позиції – "вінгер" "Севільї" Євгеній Коноплянка 2,7 мільйона.

До першої десятки рейтингу також входять Марко Девич (2,5 мільйона), Євген Хачеріді (2,5 мільйона), Ярослав Ракицький(2,2 мільйона), Олег Гусєв (2 мільйони), Денис Гармаш (1,6 мільйона) та Андрій П'ятов (1,5 мільйона).

Найвищий дохід в "жіночому розряді" українського спорту-2015 – у 21-річної тенісистки Еліни Світоліної. За рік у неї 1,3 мільйона доларів призових.

 ><span class=

Надрукувати
мітки:
коментарів