Поділитись:

Луцький мер зустрівся з депутатом німецького парламенту

Четвер, 10 березня 2016, 13:28

Луцький міський голова Микола Романюк зустрівся 10 березня із депутатом німецького парламенту Хайнріхом Цертіком.

Участь у розмові взяли заступник міського голови Андрій Киця, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева, заступник керівника відділу культури Посольства Німеччини в Києві Даніель Ліснер та референт Александер Вольмерт, – повідомили у відділі інформаційної роботи Луцькради.

Хайнріх Цертік зауважив, що у Луцьку вперше та йому дуже приємно тут перебувати. З його слів, наше місто – гарне, адже встигнув його оглянути трішки, поспілкуватися зі студентами. Також він зауважив, що зацікавлений у поглибленні співпраці між Німеччиною та Україною, зокрема, Луцьком та Краєм Ліппе.

Микола Романюк подякував усім, хто долучився до підписання Меморандуму про співробітництво між Луцьком і Краєм Ліппе. Напрацювання з спілкою "Мости дружби в Україну" переросли у щось більше. Міський голова наголосив, що акценти робляться на обміні студентською молоддю, співпраці між загальноосвітніми навчальними закладами, сприянні у налагодженні співпраці між підприємцями. Він переконаний, що це є невеликим кроком у зближенні України і ЄС.

Звернув увагу Микола Романюк й на ситуацію на східних рубежах України. Він зауважив, що нині ситуація загострилася, почали гинути наші військовослжбовці. Міський голова зазначив, що українці моляться за найшвидше завершення війни.

Хайнріх Цертік сказав, що у Німеччині також зацікавлені у найшвидшому завершення конфлікту на Сході України. За його словами, німцька влада робить кроки, аби протистояння було вирішене і перестали гинути люди.

Також Хайнріх Цертік розповів, що мав зустріч з представниками німецької общини краю, під час якої його попросили озвучити ряд питань перед Луцьким міським головою. Зокрема, він попросив у Миколи Романюка сприяння у виділенні приміщення для товариства, аби вони мали можливість зібратися. Ще одним питанням є встановлення пам'ятної дошки.

Міський голова Микола Романюк пообіцяв вивчити ці питання та надати допомогу у їх вирішенні.

Хайнріх Цертік зауважив, що зацікавлений у поглибленні співпраці між Луцьком та Краєм Ліппе. За його словами, обмін студентами, школярами дуже важливі моменти для інтеграції України у європейське суспільство.

Також він звернув увагу на важливість співпраці в економічній сфері. За його словами, німецькі бізнесмени зацікавлені інвестувати в Україну. Хайнріх Цертік наголосив, це було б вигідно обом країнам. Він висловив ідею провести у Краї Ліппе своєрідну презентацію інвестиційного потенціалу Луцька та Волині.

Депутат Бундестагу також запропонував залучати на стажування молодих спеціалістів.

Микола Романюк схвально підтримав таку ідею. Він наголосив, що на Волині є уже приклади успіних німецьких інвестицій, зокрема, це завод "Кромберг і Шуберт".

Луцький міський голова наголосив, що у рамках підписання меморандуму з Краєм Ліппе обговорювалося й сприяння у економічій сфері.

На завершення зустрічі Микола Романюк запросив гостей на урочисті заходи з нагоди Дня міста та 25-ї річниці Незалежності України, які відбудуться у серпні місяці.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 лютого 2019
21 лютого 2019
20 лютого 2019
19 лютого 2019
16 лютого 2019
13 лютого 2019
12 лютого 2019
10 лютого 2019
07 лютого 2019
05 лютого 2019
28 січня 2019
22 січня 2019
21 січня 2019
20 січня 2019