Поділитись:

Луцькі бізнесмени сплатили 65 мільйонів гривень податку

П'ятниця, 11 грудня 2015, 12:43

Малий бізнес Луцька та району сплатив до казни понад 65 мільйонів єдиного податку.

Як повідомив в.о начальника Луцької ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області Андрій Ткачук, з початку року до місцевих бюджетів надійшло 65,4 мільйона гривень єдиного податку, - повідомили у секторі комунікацій Луцької ОДПІ.

У тому числі, від юридичних осіб ІІІ групи – 15,2 мільйона гривень; від фізичних осіб 46 мільйонів гривень; від юридичних осіб ІV групи (фіксований сільськогосподарський податок) – 4,2 мільйона гривень.

У порівнянні з січнем – листопадом 2014 року, надходження зросли на 16,2 мільйона гривень. Разом з тим, фахівці Луцької ОДПІ звертають увагу платників єдиного податку ІІ та ІІІ груп (фізичні особи-підприємці), що у разі перевищення обсягу доходу понад 1 мільйон гривень, застосування реєстратора розрахункових операцій для таких платників є обов'язковим та розпочинається з першого числа місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення.

Зазначені вимоги передбачені Законом України від 01 липня 2015 року № 569 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій".

Надрукувати
мітки:
коментарів