Поділитись:

На сесії Луцькради – скандал: викликали поліцію (фото, відео, оновлено)

Середа, 28 лютого 2018, 10:48

Частина депутатів та активістів вимагають зняти питання щодо оренди земель для ЖК "Житловий квартал".

Депутат Павло Данильчук сказав зняти питання з розгляду сесії питання про затвердження ТзОВ "Житловий квартал" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рівненській, 119 площею 1,9143 гектара. Про це депутат заявив 28 лютого під час сесії Луцькради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ ВИНИК СКАНДАЛ НА СЕСІЇ ЛУЦЬКРАДИ (ПОДРОБИЦІ)

Також просили зняти питання щодо затвердження для цього підприємства проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вороніхіна, 37

"Плюс додається вільна земля безкоштовно в оренду для певного бізнесу. Ми вважаємо, що це фактично дерибан комунальної землі", – сказав Данильчук.

Однак його пропозицію більшість не підтримала.

Після цього депутати та активісти ринули до трибуни з вимогою зняти питання з розгляду сесії, і зав'язалась суперечка.

В сесійну залу викликали поліцію.

Депутат Сергій Була сказав, що щодо Вороніхіна, 37, то на земельній ділянці є придбаний об'єкт нерухомого майна, який розташований посередині ділянки. А на вулиці Рівненській на сьогодні стоїть питання про виділення житлових приміщень з цієї будови для міста.

"Скажіть, коли забудовники давали від 8 до 12 % житловими квадратними метрами, а після цього ще й сплачували пайову участь", – сказав депутат Євгеній Ткачук, нагадавши присутнім, що забудовники навіть зобов'язались збудувати дитячий садочок, який безкоштовно передадуть місту.

Громадського активіста Юрія Моклицю попросили покинути сесійну залу. Однак Юрій Моклиця сказав, що має чітку позицію: аби ці "земельні" питання зняли з розгляду сьогоднішньої сесії.

"Ми можемо закликати представника "Житлового кварталу" і поговорити, що реально на сьогодні ця земельна ділянка не повинна належати їм на правах оренди, бо вони так хочуть. Місто за цю ділянку може вилучити кошти на аукціоні. Земля не може ділитись між депутатами. Не можна створити більшість і просто дерибанити все, що є в місті", – сказала депутат Юлія Вусенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 грудня 2018
11 грудня 2018
20:35
12:00
10 грудня 2018
07 грудня 2018
06 грудня 2018
05 грудня 2018
04 грудня 2018
30 листопада 2018
12:10
27 листопада 2018