Поділитись:

Міністр Пивоварський йде у відставку

П'ятниця, 11 грудня 2015, 14:49

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський вирішив піти з посади та не працювати в уряді наступного року.

Про таке своє рішення він заявив на брифінгу у п'ятницю, 11 грудня, - інформує Українська правда.

"Від самого початку ми, я і моя команда, казали, що готові присвятити роботі рік. І це був рік складний, але досить успішний", - зазначив Пивоварський.

"Зараз я ухвалив для себе рішення, що я піду з посади міністра. Рішення моє персональне, абсолютно усвідомлене. Це не означає, що з понеділка я не виходжу на роботу, буде період транзиції. Це означає, що своїм колегам і прем'єр-міністру я кажу, що вони не повинні розраховувати на мене в новому уряді, який, я впевнений, буде працювати наступного року", - заявив Пивоварський.

Він сподівається, що депутати підтримають його відставку. Його заступники Володимир Шульмейстер і Володимир Омелян також звільняться.

"Ми підготували дуже якісний ґрунт для реформ, мій наступник прийде не на пусту сторінку… Потрібно буде систематично продовжувати те, що ми почали", - сказав міністр.

За його словами, завдання було започаткувати правильний рух вперед на кілька років вперед – і за цей рік вдалося зробити транспортну індустрію привабливою для інвесторів.

"Хоча я планую повернутися в бізнес, свою долю я абсолютно пов'язую з Україною і волію бачити її сильною та успішною. Після року на цій посаді я точно знаю, що це можливо, – необхідно лише, щоби кожен, від кого залежить доля України, віддав їй перше місце у списку своїх пріоритетів", - сказав Пивоварський.

Нагадаємо, Пивоварський був призначений на посаду міністра інфраструктури України 2 грудня 2014 року. До цього він працював генеральним директором групи компаній "Континіум".

Надрукувати
мітки:
коментарів