Поділитись:

Деякі лікарні Волині отримають обладнання для дослідження серця (фото)

Середа, 07 березня 2018, 11:40

Обладнання для неінвазивних досліджень серця поставлять у заклади вторинного та третинного рівня надання послуг.

5 березня на Волині у межах реалізації субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області"" підписали договірну про закупівлю медобладнання. Під документами підписалися начальник управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк та директор товариства з обмеженою відповідальністю "ІМЕСК" Максим Кетько, – повідомляє відділ інформаційної політики Волинськї ОДА у Facebook.

Фірма "ІМЕСК" виграла тендер на постачання такого медобладнання, як електрокардіографи портативні 6-канальні (18 штук), електрокардіографи 12-канальні з автоматичною обробкою даних ( 8 штук), комплекти для комбінованого добового холтерівського моніторування ЕКГ (6-канальні) (5 штук), комплекти для комбінованого добового холтерівського моніторування ЕКГ (12-канальні) (2 штуки), комплекти для добового моніторування артеріального тиску (7 штук), комплекти для проведення велоергометрії (6 штук). Вартість цієї техніки – понад 153 тисячі євро.

Розподіл обладнання здійснювали, враховуючи забезпечення медичних закладів вторинного і третинного рівня обладнанням та розхідними матеріалами для лікування серцево-судинних захворювань. Тож новинки отримають Луцька міська клінічна лікарня, Волинська обласна клінічна лікарня, кардіологічні відділення Ковельської та Камінь-Каширської центральних районних і Нововолинської міської лікарень, Волинського обласного госпіталю ветеранів війни, центральні районні лікарні Волинської області. Для поставки усієї техінки фірма має 120 днів

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 грудня 2018
14 грудня 2018
13 грудня 2018
12 грудня 2018