Поділитись:

Відомо, скільки на Волині жінок-директорів (інфографіка)

Четвер, 08 березня 2018, 16:00

35% власників компаній — це жінки, а частка жінок-керівників в цілому становить 30%. Волинь опинилися на 6-му місці серед усіх областей, маючи у своєму активі більше 30% жінок-директорів.

.Про це повідомляє Opendatabot, платформа для роботи з відкритими даними.

При цьому більшість жінок працюють як фізичні особи-підприємці. Частка жінок серед ФОП складає 44%. Серед директорів компаній частка жінок менша — усього 30%.

Найбільша кількість жінок керує компаніями, які займаються комплексним обслуговуванням об'єктів, державним управлінням та діяльністю громадських організацій.

В більшості сфер діяльність кількість чоловіків-директорів перевищує кількість жінок. Виключення становлять освіта, діяльність профспілок, держуправління та функціювання бібліотек та архівів. Найменша частка жінок-керівників серед компаній, які займаються обороною, охороною громадського порядку та релігійною діяльністю.

Найбільше жінок-директорів в Донецькій (35.4%), Житомирській (33%) та Луганській області (32.4%). Найменша кількість — у Львівській (28.2%), Чернівецькій (28.2%) та Київській (26.3%) областях.

Надрукувати
мітки:
коментарів