Поділитись:

Hyundai спроектував електричний позашляховик

Вівторок, 13 березня 2018, 07:00

Спеціалісти компанії Hyundai представили свою нову розробку – "Hyundai Kite".

Це двомісна дюнна багі, створена в партнерстві з Європейським інститутом дизайну в Турині, – повідомляє інтернет-видання technology.org.

Цього року "Kite" представили на Женевському мотор-шоу 2018. Він був створений спільними зусиллями групи студентів із Європейського інституту дизайну та Hyundai Design Center Europe. Цей невеликий за розмірами багі можна легко трансформувати у гідроцикл. Сам задум настільки сміливий і небезпечний, що цей позашляховик навряд вийде у масове виробництво. Однак таким чином Hyundai сприяє розвитку молодих дизайнерів і підшуковує нові ідеї для майбутніх проектів.

"Hyundai Kite" – це досить мінімалістичний автомобіль, хоча вікна, дах і дверцята відсутні. "Kite" має дещо витончений зовнішній вигляд з низьким рівнем сидінь. Звісно, аеродинаміка багі ніколи не викликала занепокоєння, оскільки цей транспортний засіб орієнтований виключно на нерівну місцевість.

Однак "Hyundai Kite" не тільки здатен їздити бездоріжжям, але також може плавати по воді. Він живиться чотирма колекторними електродвигунами постійного струму, розташованими всередині коліс, і турбореактивним двигуном для руху по воді. Винахід оснащений шасі (для авто із несучим кузовом) довжиною 3,745 мм і висотою 1,455 мм. Іншими словами, "Kite" – це трансформер, що легко перетворюється із електричного позашляховика на потужний гідроцикл.

Надрукувати
мітки:
коментарів