Поділитись:

"Дрібні" паперові гривні замінять на монети

Вівторок, 13 березня 2018, 09:21

Національний банк України планує замінити паперові гривні номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень на монети.

Презентація нових монет відбудеться сьогодні, 13 березня, – повідомляє прес-служба Нацбанку.

Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу. Українці зможуть розраховуватися одночасно і новими монетами, і банкнотами відповідних номіналів, доки монети природно та поступово не замістять банкноти в обігу.

Нагадаємо, що оновлення номінального ряду національної валюти планове та розпочалося з банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року, уведеної в обіг 9 березня 2015 року.

14 березня 2018 року, о 10:00, у Національному банку України відбудеться презентація нових обігових монет номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень.

Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу.

Українці зможуть розраховуватися одночасно і новими монетами, і банкнотами відповідних номіналів, доки монети природно та поступово не замістять банкноти в обігу.

Нагадаємо, що оновлення номінального ряду національної валюти планове та розпочалося з банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року, уведеної в обіг 09 березня 2015 року.

Участь у презентації візьмуть представники Департаменту грошового обігутаБанкнотно-монетного дворуНаціонального банку України, а також автори ескізів нових обігових монет.

Надрукувати
мітки:
коментарів