Поділитись:

Паралімпіада-2018: Україна піднялася на друге місце у медальному заліку

Вівторок, 13 березня 2018, 12:32

Збірна України піднялася на друге місце медального заліку після четвертого змагального дня Паралімпіади-2018 року в Пхьончхані.

Про це свідчать дані на сайті змагань, – повідомляє "РБК-Україна".

Так, українські спортсмени здобули дві золоті нагороди, дві срібні та дві бронзові медалі. Четверту нагороду найвищого ґатунку приніс нашій команді Тарас Радь, перемігши у змаганнях біатлоністів з ураженням опорно-рухового апарату. Також чемпіонкою Паралімпіади стала українка Оксана Шишкова, яка виграла золото в біатлоні серед спортсменок із вадами зору.

Олександр Казик завоював срібло в гонці на 12,5 км серед спортсменів з вадами зору. Третім фінішував Юрій Уткін, який випередив іншого українця Віталія Лук'яненка на 0,4 секунди.

У гонці на 12,5 км стоячи срібну медаль виграв Ігор Рептюх, який програв золотому медалістові 6,7 секунди. Людмила Ляшенко показала 3 результат у гонці на 10 км стоячи.

Наразі у скарбничці української збірної 15 медалей Паралімпіади – 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових.