Поділитись:

У Луцьку ловили "непристебнутих" водіїв

Вівторок, 13 березня 2018, 17:36

На Волині від початку року патрульні оформили 2 236 постанов за порушення правил користування ременями безпеки.

Про це повідомляється на сторінці патрульних у мережі Facebook.

Більшість водіїв нехтують цим простим правилом – пристібатись самим, пристібати дітей, зберігаючи собі і їм життя. Під час відпрацювання з такими порушниками проводили профілактичні бесіди і демонстрували фото жахливих наслідків ДТП, аби громадяни усвідомили важливість використання ременів безпеки.

Штраф за таке порушення – 51 гривня: саме у стільки оцінюють люди безпеку свого життя. Адже через порушення правил користування ременями безпеки пасажири травмуються і навіть гинуть у дорожньо-транспортних пригодах.

Поліцейський 2 роти Мирослав Демчишак зазначає, що штраф справді незначний за таке порушення, але разом з тим зробити секундний рух і пристебнутись не вимагає особливих зусиль. Це має стати щоденною звичкою кожного.

"Чомусь за кордоном наші водії це роблять, не вагаючись. Пристібатись потрібно, адже при аварії це шанс зберегти своє життя і отримати менші травми. При ДТП основні удари припадають на голову й коліна, людина намагається втриматись за кермо, але часто просто вилітає з автомобіля. Тож ремінь насправді дає шанс врятуватись", – наголошує патрульний.

Надрукувати
мітки:
коментарів