Поділитись:

Про свинство

Автор: Оксана Пуняк |
Субота, 17 березня 2018, 07:40
635
0
0
1

Сміття для лучан – проблема не нова. Але напхом напхані непотребом баки, про які останній місяць "забувають" комунальники, – це одне. Є дещо інше: простими словами – свинство. Така вже натура: поскаржитися – ми тут як тут, а от колоду в своєму оці – годі роздивитися.

От, до прикладу, зійшов сніг – і всі "гріхи" як на долоні. Полоса землі попід вікнами, встелена недопалками, наче берег – ракушками, – то вже звична картина. А дерева, наряджені поліетиленовими пакетами, упаковками від сухариків-чипсів і якимись клаптями шмаття – то для мене неприємна дивина. Люди, які мешкають на 7-8-9-их поверхах, буває, просто викидають сміття із вікон і балконів. Звісно, це щось невелике, але воно зачіпається за гілля і тримається, поки сильніше не дмухне вітер чи не прикриє листя.

Є ще один різновид свинства – сміття в ліфтах. І тут можна знайти не тільки жуйки, обгортки чи зіжмакані квитки-чеки в куточках, а й "мітки" від собачок, яких спускали погуляти і які не втрималися до виходу в двір.

Також є традиція гарно спакувати сміття в пакет і залишити на виході з під'їзду, ну, начебто забули. І так той пакет стоятиме, поки комусь терпець увірветься і хтось таки занесе його в контейнер.

Таких прикладів безліч, на жаль. І щоб привчити нас до сортування сміття, треба докласти багато зусиль. Бо ж як навчити людину кидати пластик до пластику, якщо в неї сміття в голові?

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

635
0
0
Надрукувати
мітки:
1 коментарів
20 листопада 2018
19 листопада 2018
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...