Поділитись:

Vox populi: граблі, віники й лопати – чи підтримують лучани генеральне прибирання (фото)

Неділя, 18 березня 2018, 20:00
625
0
0
0

Як і щовесни, Луцьк готується до традиційної толоки – генерального прибирання, у якому візьмуть участь представники влади, бізнесу, бюджетні організації і небайдужі лучани. Хтось з примусу, хтось добровільно, хтось заради реклами і доброго слова в ЗМІ... Але головне – це результат: чисте довкілля, зелені насадження і гордість за своє місто.

Про те, чи охоче лучани беруть участь у масових прибираннях та чи взагалі вони потрібні (адже є комунальні служби, які отримують за це гроші), "Конкурент" запитав у містян.

Сергій:

Колись я відвідував загальноміські толоки, але зараз усе трохи по-іншому. Зараз є ОСББ, які об'єднуються самі. Це, скажімо так, більш продуктивна толока, бо загальноміські толоки – це відгомін радянщини, як суботники – вийшли, поприбирали... Але життя стає більш конкретне. Тобто є своє, власне, наприклад, помешкання, і люди вже починають усвідомлювати, тобто виростає нове покоління, яке усвідомлює, що ніхто нам нічого не зробить, окрім того, що ми зробимо собі самі. То є те, що чистий під'їзд, чистий будинок, чиста вулиця, твій власний двір, і за тим треба дбати. І наполегливо рекомендую всім, тоді воно якось ближче відчувається, що ми самі це зробили, і, окрім того, є певний "кайф" – ми зробили, і воно гарно. Як, наприклад, посадиш картоплю (не проблема купити кілограм), але власна – вона смачніша.

Ірина:

Ми підтримуємо проведення екологічних акцій. Якщо врахувати, що я є керівником закладу, під керівництвом є дуже багато дітей і педагогів, тому постійно долучаємося до висадки дерев та інших насаджень. Також мешканці будинків щороку організовуються, щоб прибирати у дворах.

Ігор:

До толок не долучались, але якось писали екологічний проект, проте він не пройшов. Зважаючи на те, скільки сміття у нас зараз в місті і за містом, людям варто організовуватися. Але треба починати кожному з себе, тому що по-іншому ніяк.

Оксана і Олександра:

Ідею проведення загальноміських толок ми підтримуємо. Регулярно організовуємо їх у себе в дворах. Самоорганізовуємося і прибираємо.

Валентина:

Хотілось би, щоб у місті було чисто. Як мені відомо, то в будинку, де я живу, організовують прибирання після зими. В міру сил і можливостей долучаюся до таких заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: VOX DEI. МАСОВЕ ПРИБИРАННЯ ЛУЦЬКА: ЯКИМ ВОНО МАЄ БУТИ

625
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
16 листопада 2018
15 листопада 2018
14 листопада 2018
13 листопада 2018
12 листопада 2018
10 листопада 2018
10:00
09 листопада 2018
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...