Поділитись:

На розвиток вугільної промисловості Волинь отримає понад 100 мільйонів гривень

П'ятниця, 11 грудня 2015, 18:17

Уже наступного тижні Волинська область отримає 11 мільйонів на шахту №1 "Нововолинська", 20 мільйонів для ДП "Волиньвугілля" та на всі шахти, що входять у це підприємство, а також 80 мільйонів для шахти №10 "Нововолинська".

Таку заяву зробив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик як підсумок зустрічі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Володимиром Демчишиним, - інформує Під прицілом.

Він зазначив, що спілкувався з Міністром стосовно проблемних питань вугільної галузі Волині впродовж останніх трьої днів, включаючи сьогодні, а відтак запізнився на нараду з головами сіл районів і міст області у відео селекторному режимі.

Володимир Гунчик розповів, що Кабінетом Міністрів було прийнято рішення про виділення 300 мільйонів гривень на погашення всіх заборгованостей по всій вугільній галузі Волині.

Тож, ще до кінця цього року держава виділить для вугільної промисловості Волині більше 110 мільйонів гривень.

Володимир Гунчик відмітив, що реорганізація структури управління шахтами проводиться "досить мляво".

"Сьогодні кількість працюючих, які знаходяться на поверхні більша, ніж кількість працівників під землею. Ви розумієте про що я кажу – тих, хто добуває вугілля менше, ніж тих, хто управляє ними. Ми про це говорили з Міністром відверто. Я теж сказав, що незадоволений цим" - зауважив Володимир Гунчик.

Він також розповів, що на завтра запланована зустріч профільного міністра з керівництвом шахт ДП "Волиньвугілля", шахти №10 та №1, на якій буде обговорено питання реорганізації даних структур.


Надрукувати
мітки:
коментарів