Поділитись:

Заступник головного патрульного Волині розповів, як приймав пологи

Четвер, 12 квітня 2018, 14:30

У Луцьку молодь вчили довіряти поліції та намагалися налагодити якісний і конструктивний діалог між соціумом та патрульними.

Так, у стінах бібліотеки СНУ ім. Лесі Українки 12 квітня відбувся молодіжний форум "Взаємодія робить нас сильними", організатором якого був "Молодіжний центр Волині". Там усі охочі мали змогу поспілкуватися із полісменами Волині та поставити свої запитання.

У заступника начальника Управління ПП у Волинській області Дмитра Хмарука поцікавилися, яким був найскладніший виклик у його житті.

"Це була допомога при пологах. Це був найскладніший виклик. Адже коли тільки прийшов на службу, бо раніше проходив службу і в оперативних підрозділах, в слідчих і в безпеці, а тут прийшов у патрульну поліцію і так сталося, що прийшлося брати участь під час пологів. І коли реально не знаєш, що робити, то, скажу прямо, це на голову не налазить, не знаєш куди бігти і що робити, а тут все відбувається. Це дійсно був найскладніший виклик", – зізнався майор поліції.

Та додав, що в своїй діяльності доводиться стикатися з різними речами, але той виклик дозволив зрозуміти, що треба свої навички підвищувати не тільки в правоохоронній діяльності, а й бути розвиненим всесторонньо.

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 грудня 2018
16 грудня 2018
14 грудня 2018