Поділитись:

Модерн-Експо представив брендований поштомат

Понеділок, 14 грудня 2015, 12:07

Міжнародний холдинг з виробництва і постачання обладнання для торгівлі "Модерн-Експо" представив свою новою розробку, рішення для електронної комерції - поштомат.

Презентував новий продукт генеральний директор Modern-Expo Group Петро Пилипюк в рамках конференції Ukrainian E-commerce Expert, захід, який зібрав на одному майданчику понад 200 учасників ринку електронної торгівлі і більше 20 провідних українських і зарубіжних експертів.

Генеральний директор Modern-Expo Group Петро Пилипюк><span class=Генеральний директор Modern-Expo Group Петро Пилипюк

Як експерт ринку торгового обладнання, компанія "Модерн-Експо" розуміє, що ефективна робота рітейлу не можлива без якісного обладнання, оптимальної логістики, високого рівня сервісу. Традиційний рітейл крок за кроком переходить в онлайн, а оператори електронної торгівлі відкривають офлайн магазини, а це - виклики для виробників і постачальників торговельного обладнання.

Поштомат, розроблений компанією - це ефективне рішення для перспективного ринку електронної роздрібної торгівлі - Інтернет-магазинів, логістичних операторів, служб доставки.

Поштомат виробництва «Модерн-Експо»><span class=Поштомат виробництва «Модерн-Експо»

Довідка: поштомат – це автоматичний поштовий термінал самообслуговування, у якому клієнт може в зручний для нього час самостійно отримувати посилки.

Надрукувати
мітки:
коментарів