Поділитись:

Де і скільки українці можуть заробити за літо

Неділя, 15 квітня 2018, 14:40

Українці цьогоріч почали цікавитися сезонними роботами раніше, ніж зазвичай.

Журналісти "Сегодня" з'ясовували, де і скільки можна заробити за літо.

Пропозицій зараз багато, – стверджують кадровики. Наприклад, активно підшуковують тимчасовий персонал одеські роботодавці. На старті туристичного сезону в попиті офіціанти, кухарі, покоївки і аніматори. Оплата, як 2017 року, – від 10 до 12 тисяч гривень на місяць.

"Не можу сказати, що зарплати критично відрізнятимуться від минулого року. Якщо і буде підвищення – то відсотків на 10", – стверджує директор з маркетингу та PR HeadHunter Україна Ірина Брицька.

Зате охочіі випробувати себе в агросфері не прогадали, – впевнені фахівці з підбору кадрів. Роботодавці змушені будуть цього року збільшити зарплату, щоб утримати сезонних робітників. Вакансій для роботи на землі зараз багато в Західній Україні.

"Агрокомпанії відчують конкуренцію з тієї ж Польщею або Європою. Тому що у нас зараз безвіз і трьох місяців достатньо, щоб виїхати працювати за кордон", – говорить Брицька.

Якщо ж на сезонні роботи їдуть за кордон, то переважно до Польщі. Там потрібні складальники овочів, офіціанти і водії. Оплата в середньому 20 тисяч гривень на місяць. Також популярні Іспанія і Греція – за сезон там можна заробити до 3 тисяч євро.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 січня 2019
22 січня 2019
21 січня 2019
19 січня 2019
18 січня 2019
14:00