Поділитись:

У Луцьку відбувся всеукраїнський HR-форум

Понеділок, 14 грудня 2015, 12:20

Всеукраїнський бізнес-форум під назвою "WestHRForum 2015", який зібрав фахівців та керівників успішних компаній та HR-служб, відбувся вперше в Луцьку у п'ятницю 11 грудня.

"WestHRForum 2015" – це перший на Волині проект бізнес-туризму, що дав діловим людям можливість познайомитись з новими методами і підходами в управлінні персоналом, обмінятись досвідом з колегами, а також отримати свіжі ідеї розвитку бізнесу, – повідомляє видання Таблоїд Волині.

Форум відбувся у Центрі дозвілля та розвитку "Адреналін Сіті" з ініціативи Бізнес академії практичного менеджменту.

Спікери познайомили його учасників із кращим досвідом бізнес-компаній Західної України, з успішними практичними інструментами, які були створені в умовах обмеженого ресурсу і нестабільної ситуації на ринку праці.

Під час відкриття заходу модератор форуму HR-консультант, керівник компанії "Morzhova & Partners" Ірина Моржова акцентувала увагу аудиторії на смислових відмінностях між людськими ресурсами і людським капіталом. У своєму виступі вона назвала причини, які, як свідчить світова практика, уповільнюють зростання бізнесу. Вона переконана, що в рази успішнішими є ті топ-менеджери, які є сміливими, тож у бізнесі потрібно ризикувати. Як зазначила пані Ірина, працівники будь-якої компанії прагнуть, аби у них бачили не ресурс чи капітал, а в першу чергу людину.

На думку голови Ради директорів компанії "Волвест Груп" Віктора Корсака в управлінні персоналом має бути системний підхід, а завдання HR-ів і топ-менеджерів налагоджувати зв'язки між людьми та синхронізувати особисті цінності працівників із цінностями компанії.

Віктор Корсак переконаний, що для успішного управління компанією кожному керівнику слід вивчати теорію з управління людськими ресурсами. Він також поділився власним баченням розробки HR-стратегії, в якій особливе місце відведене "золотому фонду" – молодим спеціалістам.

Ще один спікер форуму, директор по роботі з персоналом компанії "Модерн-Експо" Наталія Йонік поділилася з присутніми результатами проекту "Нічний директор", який успішно використовує компанія.

А Генеральний директор компанії "Софтвест Груп" Дмитро Гаврилов розповів про новітні іт-технології, які використовуються для успішного управління кадрами. Особливу увагу пан Дмитро акцентував на ефективності корпоративних каналів зв'язку між працівниками.

Своїм досвідом, а також сучасними методиками та форматами навчання у своїх доповідях з учасниками форуму ділилися кандидат психологічних наук Олена Ставицька, маркетолог rabota.ua Вікторія Кшишневська, генеральний директор Центру дозвілля та розвитку "Адреналін сіті" Ірина Мордик, директор Волинської філії ШАГУІнна Кондратюк та директор департаменту по роботі з персоналом ПАТ "Банк "Михайлівський" Сергій Береснев.

У практичній частині форуму його учасники мали можливість подискутувати про виклики, з яким зіштовхується бізнес в сфері управління людським капіталом, а також взяти участь у світовому кафе.

Своїми враженнями і думками про організацію "WestHRForum 2015" поділилися його учасники.

Альона Грибан, менеджер по персоналу компанії "Ескада-М": "У нас дуже мало клієнтоорієнтованих компаній. Тому для нас добре познайомитись і поспілкуватися із практиками, які вже застосовують у своїй роботі такі методи. Цікаво почути про досвід тих, хто впроваджує ці підходи, які ми теж хочемо запроваджувати. Організація заходу пройшла на гарному рівні. Враження тільки позитивні".

Після закриття офіційної частини заходу на учасників "WestHRForum 2015" чекала драйвова after-party "Зарядись "Адреналіном".

Надрукувати
мітки:
коментарів