Поділитись:

Пожежонебезпечно: у волинських школах і дитсадках порушують правила

Четвер, 19 квітня 2018, 13:20

На Волині працівники ДСНС перевірили дитсадки і школи з метою визначення стану їх пожежної безпеки.

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.

18 квітня фахівці ДСНС у Волинській області перевірили 31 об'єкт з масовим перебуванням людей з метою визначення стану їх пожежної безпеки.

Зокрема, у ДНЗ "Сонечко" у м. Рожище дерев'яні конструкції горища не оброблені вогнетривким розчином, відсутня система блискавкозахисту та протипожежні двері в приміщення електрощитової, у ДНЗ с. Бубнів Володимир-Волинський району та дошкільному навчальному закладі с.Хорів Локачинського району відсутня система протипожежного захисту (автоматична пожежна сигналізація, не проведений замір опору ізоляції та дерев'яні конструкції горища не оброблені вогнетривким розчином, у дитячому садочку "Струмочок", що у с. Рудня, та "Пролісок", що у с. Стара Гута, а також ДНЗ у селі Смоляри Старовижівського району дерев'яні конструкції горищ не піддані вогнезахисному оброблянню; з'єднання жил проводів і кабелів електромережі здійснюються методом "скручування"; не проведено заміри опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; не проведено випробування блискавкозахисту на контур заземлення;приміщення не обладнано системою автоматичної пожежної сигналізації; не в повній мірі приміщення забезпечені вогнегасниками; та не проведено технічний огляд наявних вогнегасників, у ДНЗ с. Покащів і с. Метельне Ківерцівського району на території відсутнє зовнішнє протипожежне водопостачання; не проведено обробку дерев'яних конструкцій горищ засобами вогнезахисту; будівлю садочків не обладнано автоматичною пожежною сигналізацією.

У загальноосвітніх закладах ситуація теж потребує покращення. Так у школі сіл Битень і Радошин Ковельського району, с. Припять Шацького району, с. Смідин та с. Паридуби, Сьомаки, Рудня, Любохини, Смолярі, Стара Гута Старовижівського району, с. Скиби, Бірки, Запілля, Городнє Любомльського району, с.Хорів, Старий Загорів Локачинського району, с. Личани та Мощаниця Ківерцівського району не проведені обробки дерев'яних конструкцій горищ засобами вогнезахисту; будівлі НВК не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією; пристрої від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів не відповідають вимогам.

За порушення вимог чинного законодавства у сфері пожежної безпеки фахівці цивільного захисту склали 25 протоколів про притягнення керівників громадських закладів до адміністративної відповідальності, готуються документи для подання позовних вимог щодо припинення експлуатації двох об'єктів.

Перевірки стану пожежної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей в області триватимуть.

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 грудня 2018
11 грудня 2018
09 грудня 2018
08 грудня 2018
04 грудня 2018
25 листопада 2018
24 листопада 2018
23 листопада 2018
20 листопада 2018
16 листопада 2018
20:00
15 листопада 2018
20:00