Поділитись:

На Волині зарплата молодого вчителя на 50 % менша від зарплати вчителя з досвідом

Неділя, 22 квітня 2018, 14:00
3672
0
0
6

Про зарплати волинських вчителів говорили у прямому ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE" 20 квітня гості студії начальник управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна та депутат Луцької міської ради Алла Надточій.

Так, за словами Людмили Плахотної, заробітна плата молодого вчителя, якщо він має повне тижневе навантаження, становить 5-6 тисяч гривень.

"Звичайно, це невеликі кошти. Але протягом трьох років він починає атестуватися, підвищувати свій професійний рівень і, відповідно, фаховий, тоді й починає зростати заробітна плата по сітці тарифних розрядів", – уточнила начальник управління освіти Волинської ОДА .

Натомість, додала, що заробітна плата вчителя з досвідом, стажем (бо є доплати за стаж, категорію, інші доплати обов'язкові), вчителя, який має вищу кваліфікаційну категорію і повне тижневе навантаження, складає 10-12 тисяч.

Своєю чергою депутат Луцької міської ради Алла Надточій зауважила, що негативною є картина у Луцьку в профтехосвіті.

"Нам не вистачає. Проанонсували, що має бути підняття заробітної плати, все добре, тільки державний бюджет не передбачив ці кошти. Відповідно ми (міська рада – К.), щоб забезпечити ці норми, бо це наші люди, педагоги, жителі міста, ми з міського бюджету доплачуємо. Вже при формуванні бюджету на 2018 рік в нас не вистачало тільки на оплату педагогам заробітної плати більше як 50 мільйонів. Коли знову проанонсували, що має бути підняття за престижність, то ще додалися кошти. В результаті, ми на комісії розглядали і приймали звернення до Кабінету міністрів про те, що в нас в Луцьку не вистачає щоб оплатити всі ці надбавки майже 100 мільйонів. Це велика сума навіть для міста Луцька", – зауважила депутат Луцькради.

Та додала, що деякі волинські депутати, вихідці з Луцька, прагнуть "вибити" кошти для районів, але інколи не зважать на те, що місту також потрібна допомога.

Реклама: діловий партнер програми – бренд жіночого одягу ХОКА.

3672
0
0
Надрукувати
мітки:
6 коментарів
Игорь
22.04.2018 23:18

"вчителя, який має вищу кваліфікаційну категорію і повне тижневе навантаження, складає 10-12 тисяч." Це не повне, а це двойне повне

3
1
Оленка
23.04.2018 22:06

Молодий спеціаліст атестується через 5 років і протягом цього часу, за повне тижневе навантаження, навіть чотирьох тисяч не отримує, ось такі реалії

1
1
учитель
27.04.2018 11:28

У мене І категорія, повна ставка + класне керівництво і я отримую удвічі меншу зарплатню озвучену пані Плахотною

1
0
Педагог
28.04.2018 10:20

Для того,щоб заробляти більше ,потрібно відпрацювати 25 ,30 років,а все і зразу не буває

0
0
Йошта
29.04.2018 00:42

Крохобори в освіті.Жоден не може отримати просто за працю звання, категорії. На все иакса. Про це новорять тихо і за спинами. І правда є. В цьому. Чоговарті останні іменини начальниці в кабінеті як мавзолей заставленому квітами.Коли вчителівтмучачи пів дня тримають як бидло, у підвалі, на сходах. Таких гнати подалі від освіти, як і 90%директлрів, що це підтримують. Геть Плахотну.! Гидко, бридко з такими сідати, не те що дітей вчити.

0
0
Вчителі
29.04.2018 00:47

Мені , при32,роках стажу, було сормно сказати про свою платню, в неіормальній розмові з європейським вчителем. Але я робила все життя улюблену роботу. А нині розчарувалась остаточео: на Водині освіта гнила, вона гине завдяки кумівству, Чинопоклонництву і хабарям. Сором, коли кругом вчительство брешк, і вимагає до себе поваги. Надія на білих ворон. Але не на Плахотну. Не поважаю. Брехуха.

0
0
19 листопада 2018
18 листопада 2018
09:00
17 листопада 2018
16 листопада 2018
20:00
15 листопада 2018
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...