Поділитись:

У Луцьку хлопчик гукав з вікна про допомогу: дорослі залишили дитину саму (фото, відео)

Неділя, 22 квітня 2018, 21:20

"Дитина кричить про допомогу з вікна 4 поверху", - таке повідомлення надійшло сьогодні екіпажу патрульних близько 13 години з вулиці Кравчука у Луцьку, повідомили у прес-службі патрульної поліції Волинської області.

Полісменам відчинив двері маленький хлопець, який повідомив, що йому стало страшно самому в квартирі, оскільки мами відучора немає вдома, інших рідних також. Поліцейські заспокоїли хлопця та встановили особи близьких.

"З'ясували, що дитині 6 років. Згодом підійшов 11-річний брат. Знайшли телефон матері, яка повідомила, що вчора лишила дітей на свекруху, але й та змушена була відлучитись по справах", - розповів інспектор Патрульної поліції Волині.

Правоохоронці зафіксували у квартирі безлад та антисанітарію. Від матері та бабусі відібрали необхідні пояснення, провели профілактичну бесіду. Загалом, опрацювання цього виклику зайняло більше 2 годин.

Про все побачене написали відповідний рапорт, який направили у міськвідділ поліції, в сектор ювенальної превенції. Профільні спеціалісти візьмуть сім'ю під контроль.

Надрукувати
мітки:
коментарів