Поділитись:

Волинська митниця перерахувала майже 4,3 мільярда гривень до бюджету

Понеділок, 14 грудня 2015, 11:45

Волинська митниця Державної фіскальної служби за підсумками 11 місяців роботи перерахувала 4,3 мільярда гривень до Державного бюджету України. Це на 61,6% більше, ніж в аналогічний період минулого року.

"Таким чином, збільшення надходжень митних платежів на 1,6 мільярда гривень – фінансовий ефект посилення аналітичної складової в діяльності волинських митників та результат останніх кадрових ротацій", - прокоментував в.о. начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

Окрім того, як запевнив керівник волинських митників, останніми місяцями на митниці удосконалено процедуру визначення митної вартості вантажів та посилено підрозділи, що протидіють митним правопорушення і переміщенню контрабанди, - інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Як свідчить аналітика, серед основних чинників, що мали суттєвий вплив на стан надходжень митних платежів – збільшення кількості ввезених легкових авто, а також м'яса і субпродуктів, тракторів, машин автоматичного оброблення інформації.

В середньому щодня Волинська митниця ДФС перераховує в бюджет 19 мільйонів гривень митних платежів. Майже половину - 48,4 відсотка, від усіх надходжень – це сплата митних платежів 20 найбільшими платниками податків.

До слова, за вказівкою Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова, задля створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, збільшення обсягів вантажопотоку та надходжень платежів до держбюджету, в період підготовки до Різдвяних та новорічних свят, Волинська митниця ДФС ініціювала перший в Україні пілотний проект "Welcome to Ukraine".

Надрукувати
мітки:
коментарів