Поділитись:

Рівненський аеропорт почне сезон у травні

Середа, 25 квітня 2018, 18:35

Понад 70% першого рейсу, який прямуватиме із рівненського аеропорту в турецьку Анталію, заброньовано.

Про це з посиланням на слова директора львівської філії "Join Up" Андрія Кунтия пише видання "Рівне вечірнє".

Міжнародний аеропорт "Рівне" до першого в цьому році вильоту чартеру оглянули представники авіаперевізника, туристичної компанії та обласної влади.

"До цього сезону ми підготували все необхідне для початку роботи туроператорів. Буде перший наш досвід роботи з оператором "Join Up" і з ним заходить туристична компанія "Yanair", яка теж вперше буде реалізовувати свої польоти з території рівненського аеропорту. Але ми будемо готові розглянути й інші зацікавлені компанії", - розповідає заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Гості вже не вперше оглядають аеропорт. Місяць тому вони висловили рекомендації керівництву аеропорту, а тепер приїхали ознайомитись, як їх виконали.

Комерційний директор компанії Yanair Тарас Стригуненко прокоментував: "Рівненському аеропорту дісталась гарна злітна смуга, фаховий персонал, гарне розташування тому я вважаю перспективний цей аеропорт. Плануємо виконувати рейси на боїнгах, а для таких літаків важливо, щоб покриття було підготовлене – для того ми й прибули сюди".

Прибрати камінці й завершити просмолення швів руліжної доріжки - ось найперші завдання, над якими будуть працювати в рівненському аеропорту найближчий тиждень. Час на доопрацювання є, адже туроператор вирішив змістити дату вильоту з 26 квітня на 3 травня.

"Це спільне рішення. Цей тиждень люди традиційно їдуть до родин, а тому вирішили знести дату вильоту на більш зручний для подорожуючих час – 3 травня. На сьогоднішній день уже понад 70% першого рейсу завантажено, більшість клієнтів – білоруси, а ще активно починають бронювати львів'яни. На ці перші рейси туристичні путівки з Рівного дешевші, ніж зі Львова чи Києва", - пояснив директор львівської філії "Join Up" Андрій Кунтий.

Обласна влада спрямовує всі можливі зусилля на те, аби рівненський аеропорт працював. Але стримуючим фактором розвитку летовища є його борги, отож в облдержадміністрації розробили план подолання кризи:

"На найближчу сесію обласної ради вже підготовлено проект програми розвитку аеропорту, куди ми закладаємо в тому числі й купівлю техніки, розрахунок боргових зобов'язань та інші поточні питання, що дозволить на системній основі забезпечити регулярну роботу нашого аеропорту", - розповів Ігор Тимошенко.

Нагадаємо, літні вильоти з Рівного будуть здійснюватись в турецьку Анталію.

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 грудня 2018
14 грудня 2018
24 листопада 2018
21 листопада 2018
14 вересня 2018
08 серпня 2018
25 червня 2018
24 травня 2018
25 березня 2018
21 вересня 2017
16 серпня 2017
04 квітня 2017
23 березня 2017
25 лютого 2017
18 жовтня 2016