Поділитись:

Гунчик домовився про фінансування вугільної промисловості Волині

Понеділок, 14 грудня 2015, 16:25

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик під час зустрічі з Міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним домовився, що вугільна галузь на Волині отримає фінансування з Кабміну.

Насамперед гроші надійдуть на погашення заборгованості перед гірниками, - розповів сам Гунчик під час оперативної наради 14 грудня.

Домовлено, що 11 мільйонів повинно поступити через реструктуризацію для шахти №1, 20 мільйонів отримає "Волиньвугілля" та шахти, що є в управлінні. Ще 80 мільйонів піде на шахту №10.

Голова адміністрації акцентував увагу на тому, що він не бачить у бюджеті 2016 року асигнувань на розбудову Шахти № 10 "Нововолинська". Для цього обласному бюджету необхідно 353 мільйони гривень. Гунчик наполягає, щоб або в бюджеті наступного року була задекларована ця сума, або Міністерство енергетики пояснило свою позицію відносно шахти №10.

Крім того на 100 гривень зросте відпускна ціна вугілля і досягнуто домовленості про те, що міністерство не заперечуватиме проти продажу вугілля з Волинського вугільного басейну напряму клієнтам, оминаючи "Вугілля України", при умові, що при вільній реалізації безпосередно з шахт, 70% буде направлятися на погашення заборгованості по заробітній платі.

Нагадаємо, що 8 грудня під час публічного обговорення бюджету мер Нововолинська Микола Сапожніков заявив про загрозу зникнення вугільної промисловості на Волині.

Надрукувати
мітки:
коментарів