Поділитись:

Рачков подав у відставку і призупинив членство в "Батьківщині"

Четвер, 26 квітня 2018, 21:53

Заступник Луцького міського голови Олександр Рачков заявив, що подає у відставку та призупиняє членство у політичній партії ВО "Батьківщина".

Про це він оголосив у своїй заяві, яку зробив під час перебування в Луцькій міській клінічній лікарні, де перебуває на лікуванні. Інформує ІА "Волинські новини".

Наразі йому не оголошено про підозру, вручили лише протокол про затримання. З його слів, попри заяви в ЗМІ, в нього вдома та в кабінеті не знайшли грошових коштів, про які писали ЗМІ.

Аби слідство було неупереджене та задля уникнення подальших звинувачень щодо впливу на слідство чи інших осіб він написав заяву про звільнення з посади заступника міського голови та заяву про призупинення членства у ВО "Батьківщина".

Зі слів Олександра Рачкова, наразі він проходить лікування, адже півтора роки тому йому зробили операцію на серці, в зв'язку зі стресом в нього почались ускладнення.

"Перший" опублікував текст заяви дослівно:

Подаємо текст заяви Олександра Рачкова дослівно:

Я, Рачков Олександр Леонідович, заступник Луцького міського голови, член виконавчого комітету Луцької міської ради, виконуючий обов'язки голови Луцької партійної організації ВО "Батьківщина" у зв'язку із подіями, які мали місце 25 квітня 2018 року, маю намір зробити наступну заяву.

25 квітня 2018 року у моєму службовому кабінеті особами які представилися працівниками генеральної та обласної прокуратури проведено обшук та виємку, при цьому жодного процесуального документу від слідчого чи ухвали суду мені представлено не було. Хоча неодноразово про це запитувалося і це зазначено в протоколі.

Внаслідок цих неправомірних дій було вилучено мої особисті речі – ноутбук, телефони, гаманці та вміст мого гаманця, в якому було в цілому вилучино близько 103-104 долари та 4 тисячі гривень. Крім цього, того ж дня у будинку, де я тимчасово мешкаю також було проведено обшукю При цьому зауважую, що ні у службовому кабінеті, ні у будинку не знайдене та не вилучено, ні 10, ні 12, ні 17 тисяч доларів США, як це повідомляється, визначається у публікаціях у ЗМІ і озвучується в інтернеті.

Вважаю, що дії правоохоронців є незаконними та такими, що порушують вимоги КПК України та буду захищати свої права у законний спосіб.

Водночас з метою гарантій здійснення неупередженого слідства та уникнення подальших звинувачень щодо можливого впливу на слідство чи інших причетних осіб мною підготовлено та подано заяву на звільнення з посади міського голови за власним бажанням. Також з метою уникнення політичних партійних спекуляцій та маніпуляцій я призупиняю своє членство у ВО "Батьківщина".

Дана заява написана мною, Рачковим Олександром Леонідовичем, власноручно, без будь-якого примусу, за власним бажанням та є офіційним повідомленням зі звільнення з посади, призупиненням членства в партії та про мою невинуватість. Водночас даю свою згоду на її оприлюднення".

Читайте також: Всі подробиці затримання хабарників у Луцьку: прізвища, суми, фото

Надрукувати
мітки:
коментарів