Поділитись:

У Луцьку молоді розповіли, як і де працювати у рідному місті (фото)

Четвер, 10 травня 2018, 17:05

Мотивацію та поради щодо успішної кар'єри у рідному Луцьку надали молодим юнакам та дівчатам на форумі #4YouthLutskForum "Про зайнятість, роботу та майбутнє".

Так, 10 травня, у приміщенні Волинської православної богословської академії зібралися близько сотні учасників заходу, які вирішили для себе стати успішними.

Викладач ЛНТУ Тарас Божидарник зі своїми студентами><span class=Викладач ЛНТУ Тарас Божидарник зі своїми студентами

Організаторами корисного форуму для молоді став "Молодіжний центр Волині", Департамент сім'ї молоді та спорту Луцької міської ради, ВОГМО "Волинський̆ Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив" та ARTEFACT St.

"Ціль заходу – показати можливості для молоді, які є для працевлаштування і зайнятості у місті Луцьку. Адже дуже велика частина молоді виїздить за кордон. А ми хочемо, щоб молоді люди розуміли, що й тут можна себе дуже гарно реалізувати не тільки в компаніях, а й започаткувавши власну справу", – розповіла організаторка Марія Шевчук.

Одна з організаторок Марія Шевчук><span class=Одна з організаторок Марія Шевчук

Захід відбувся у трьох форматах. Перший – спікери. Тут заступник директора із маркетингу компанії "Модерн Експо" Микола Жичук розповів про "Теорію поколінь XYZ та майбутнє професій".

Заступник директора із маркетингу компанії Заступник директора із маркетингу компанії "Модерн Експо" Микола Жичук

А засновник і директор компанії ARTEFACT.St Андрій Сірук окреслив "Портрет працівника, якого нині шукає бізнес". Під час форуму молодь активно дискутувала над тим, чи потрібна вища освіта у сучасних реаліях, якими якостями має володіти кандидат на посаду та яку роль відіграє самоосвіта.

Засновник і директор компанії ARTEFACT.St Андрій Сірук><span class=Засновник і директор компанії ARTEFACT.St Андрій Сірук

Друга частина форуму – coffee to go.

"Це трішки схоже до ярмарки вакансій, але роботодавці будуть "заманювати" до себе студентів, розповідати про можливості роботи на літо", – зауважила Марія Шевчук.

Далі стартував workshops. Це родзинка заходу, адже тут відбулися практичні заходи, де учасники форуму могли показати свої вміння комунікувати, познайомитися із роботодавцями та дізнатися масу цікавої інформації.

Участь у заході взяли такі потужні компанії: "ARTEFACT.St", СП ТОВ "Modern-Expo", РЦ "Промінь", ТОВ "Забіяка", ТОВ "Тенета", КРЦ "Адреналін Сіті", ТОВ "КЛЕВЕР СТОРС", ПП "ТД "Салют", ТзОВ "ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ", ТОВ ФОЗЗІ-ФУД, "Wetelo", "Mobilife+", "ПриватБанк" та інші.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 листопада 2019
18 листопада 2019
11 листопада 2019
05 листопада 2019
04 листопада 2019
24 жовтня 2019
23 жовтня 2019
18 жовтня 2019
08 жовтня 2019
27 вересня 2019
19 вересня 2019
10 вересня 2019
05 вересня 2019
27 серпня 2019
12 серпня 2019