Поділитись:

"Смугастий Носоріг" у РЦ "Промінь" має унікальну майстерню (фото)*

Середа, 16 травня 2018, 13:13
584
0
0
0

У дитячому розважальному комплексі "Смугастий Носоріг" є унікальна у Луцьку творча майстерня. Її унікальність полягає в стилі та послугах, які вона надає.

На базі творчої майстерні є художня школа для дітей віком від 3-ох років. Там проводиться навчання основ образотворчого мистецтва, знайомство з різноманітними жанрами у мистецтві, цікава навчальна програма за віковими групами. Індивідуальний підхід, безперервна комунікація з дітьми під час занять та перерви з чаюванням, які допомагають дітям відчувати себе вільно та комфортно. Кожна робота учня прикрашається різноманітними матеріалами та вдосконалюється до довершеного стану.

У студії працює кваліфікована команда викладачів, які допоможуть розвинути у вашій дитині любов до прекрасного, фантазію та креативне мислення. І саме завдяки постійній комунікації, відкритості та любові, викладачі стають новими друзями для дітей.

Головною унікальністю творчої майстерні "Смугастий Носоріг" є послуга "майстер-клас у будь-який час". Кожного дня з 11:00 до 21:00 батьки мають змогу привести дитину на майстер-клаc та залишити виготовляти поробку із запропонованих у майстерні. Майстер-класи дуже різноманітні, як і за складністю, так і за тематикою та процесом виготовлення.

Пропонуються: фетрові брошки та прикраси, головні убори, листівки, об'ємні аплікації та картини, закладки, розпис гіпсових фігурок, тощо. Послуга дає можливість створити унікальний та функціональний виріб за короткий час, а батькам тим часом – вирішити важливі справи, сходити за покупками, в кінотеатр або просто попити кави з друзями.

Творча майстерня проводить майстер-класи на Днях народженнях, а також виїздні майстер-класи у школах, садочках, на вечірках.

Окрім цього, відбуваються щонедільні майстерки від цікавих майстрів Луцька та безкоштовні майстер-класи на свята. Перевагою навчання у художній школі "Смугастий Носоріг" є постійні знижки на ряд послуг у розважальному комплексі "Смугастий Носоріг".

"Смугастий Носоріг" – місце щасливих, творчих та освічених дітей.

584
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
19 листопада 2018
18 листопада 2018
17 листопада 2018
15 листопада 2018
14 листопада 2018
12 листопада 2018
11 листопада 2018
12:00
09 листопада 2018
07 листопада 2018
06 листопада 2018
05 листопада 2018
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...